Вночі окупанти вдарили Градами по дитячому садочку та лікарні Нікопольського району

0
235

Цієї ночі окупанти вдарили Градами по дитячому садочку та лікарні Нікопольського району, – поранено жінку. Про це повідомляє ДніпроОДА.

У повідомленні сказано:

Вночі ворог двічі вдарив по Нікопольському району. Випустив з “Градів” до 40 снарядів. Є багато руйнувань. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Перший обстріл прийшовся по Марганцю. Там поранена 54-річна жінка. Вона госпіталізована. У лікарні вибиті вікна та двері. На території залишилась воронка діаметром 3 метри, поряд безпечні уламки. Є руйнування у 8 п’ятиповерхових житлових будинках. Побиті вікна та балкони. Пошкоджено два торгівельних кіоска.

Вночі окупанти вдарили Градами по дитячому садочку та лікарні Нікопольського району

У дитячому садку влучанням снарядів зруйновано стіну, сходи, вікна та двері. На промисловому підприємстві розбиті 2 автобуси та 5 вантажівок. На місці виявлено 4 воронки діаметром 1м та безпечні уламки з «Градів».

Другий обстріл ворог здійснив по селах Марганецької громади. Ніхто не постраждав. Напередодні ввечері були атаки по Криворізькому району зі ствольної артилерії. У Великій Костромці перебита лінія електропередач. Село частково без світла. Працюють електрики.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ