«Муниципальная варта» Павлограда не позволила овцам пастись на еврейском кладбище

0
495

Казалось бы, коровам и овцам не место на кладбище, тем более, в январе. Но глобальное потепление способствует тому, что январь не отличается от октября, а обилие сухостоя на кладбищах привлекает туда домашних животных.

Так, еврейское кладбище , в Павлограде, расположенное между ул. Степного фронта и Пролетарской, стало излюбленным местом для овец, которые содержатся рядом, вна территории усадьбы одного из частных домов. Но вреча, 11 января, овцы были изгнаны с этого кладбища. Об этом сообщается на странице «Муниципальной варты г. Павлограда» в Facebook.«Муниципальная варта» Павлограда не позволила овцам пастись на еврейском кладбище

В сообщении говорится:

« 11 січня на службовий телефон Муніципальної Варти надійшла скарга про те, що невідомий чоловік ромської національності здійснює випас овець у кількості 5 голів на території кладовища.

Також повідомлялось, що вівці регулярно заходять за огорожу відомого в Павлограді давнього єврейського цвинтаря, та завдають шкоду гробницям, пам’ятникам, знищують квіти з надгробків. Тим самим завдається матеріальний та моральний збиток родичам похованих людей.

Інспектори відділу з благоустрою Муніципальної Варти здійснили виїзд за даним зверненням, і виявили порушника “на гарячому”.
Особу громадянина було встановлено, з ним було проведено роз’яснювальну профбесіду про недопущення в подальшому випасу вівців на території кладовища, винесено офіційне попередження.

Порушник в присутності інспекторів загнав вівців до двору, та зобов’язався виконувати в подальшому припис щодо недопущення порушень правил благоустрою міста”.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ