Вакансії у місті Павлоград: кого шукають роботодавці

0
2527

У цьому матеріалі ви дізнаєтеся, які вакансії зараз актуальні в місті Павлоград Дніпропетровської області. Ми зібрали найкращі пропозиції на рику праці.

Ринок праці: кого шукають роботодавці в місті Павлоград

Існує стереотип про відсутність робочих місць у менших містах України. Справді: в столиці чи обласних центрах і справді більше вакансій. Однак знайти роботу в рідному місті більш ніж можливо. Тож ми разом із експертами Jooble вирішили зруйнувати цей стереотип, дослідивши ринок праці в місті Павлоград Дніпропетровської області.

Сьогодні знайти роботу в Павлограді можна за посиланням ua.jooble.org/работа/Павлоград. А в матеріалі ми зібрали лише найсвіжіші та найцікавіші пропозиції.  

Павлоград: особливості ринку праці

Але спочатку кілька слів про місто Павлоград. “Вікіпедія” повідомляє, що населення міста становить 110 тисяч мешканців.

Павлоград – це осердя вугільного басейну «Західний Донбас», отже тут зосереджені підприємства з вугледобувної промисловості. Також у місті працюють п’ять машинобудівних підприємств, хімічний завод, а також підприємства, що спеціалізуються на виробництві харчових продуктів. Також через місто пролягає автошлях європейського значення Е50.

Всі ці фактори вказують на високий попит на технічні спеціальності, що можуть бути корисними на великих підприємствах:

Механік

У робочі обов’язки входить нагляд за безпечною експлуатацією і технічним станом електромеханічного обладнання об’єктів на поверхні шахти. Якщо коротко – стежити за технікою безпеки та запобігати її порушенню.

Графік роботи – повний робочий день, п’ять днів на тиждень. Окрім спеціальної технічної освіти роботодавець очікує від кандидата вільне володіння українською мовою. 

Бухгалтер

Від кандидата очікують ведення податкового і бухгалтерського обліку та звітності, знання спеціальної програми. Бажаний досвід роботи – від двох років. 

Робочий графік – п’ять днів на тиждень. Серед додаткових вимог – наявність медичної книжки, впевнене користування ПК та досвід роботи з офісною технікою, а також володіння українською мовою. 

Автослюсар 

До обов’язків входить ремонт паливної апаратури та двигунів легкових автомобілів, сільськогосподарської та спеціальної техніки. 

Вакансії у місті Павлоград: кого шукають роботодавціГрафік роботи п’ятиденний. Вимоги – освіта в автомобільній галузі. 

Фахівець на склад

Обов’язки: ведення обліку та документації, формування звітів тощо. 

Вакансії у місті Павлоград: кого шукають роботодавціП’ятиденний робочий тиждень. Список вимог до кандидата доволі великий: наявність медичної книжки, впевнене володіння комп’ютером, досвід роботи з офісною технікою, знання азів бухгалтерського обліку та спеціалізованих комп’ютерних програм. І, звісно ж, вільне володіння українською мовою. 

Звісно, це не всі позиції, які пропонує ринок праці у Павлограді. На момент написання статті на українському порталі Jooble було доступно 80 відкритих вакансій у цьому регіоні. Крім вище указаних, також потрібні перекладачі, а також менеджери зі знанням різних мов (англійська, французька, угорська та ін.). До того ж є пропозиції у сфері продажу, доступні вакансії різнороба, водіїв та інженерів. Місячна компенсація стартує від 6500 до 25000 гривень, в залежності від компанії, а також запропонованої позиції. 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ