С 11 ноября в транспорт только с COVID-сертификатом или тестом – рекомендует областная комиссия ТЭБ и ЧС

9
888

Из-за распространения COVID-19 городам и общин Днепропетровщины рекомендовали ввести новые карантинные ограничения. В частности, пассажирские перевозки – только по сертификатам вакцинации или отрицательному тесту на коронавирус. Об этом стало известно во время внеочередного заседания областной комиссии ТЭБ и ЧС в ДнепроОГА.

 «Потрібно приймати кардинальні рішення, які б допомагали ефективно боротися з епідемією,  – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. – Лікарі працюють на межі можливостей. Рівень захворюваності за тиждень виріс у 5 разів. Переважна більшість тих, хто потрапляє до реанімації – не щеплені. Саме тому запропонували містам, громадам і територіям ввести додаткові обмеження в сфері пасажирських перевезень».  

Нині діють обмеження для транспорту міжрегіонального та міжобласного сполучення. З 11 листопада на Дніпропетровщині пропонують запровадити їх для внутрішньообласного, міжміського та міського. Включаючи метро, трамваї, тролейбуси, електрички.

Рекомендували містам та громадам допускати пасажирів лише з сертифікатом про вакцинацію або негативним результатом тестування на коронавірус. Імунізованими мають бути й водії.

Рішення на місцях тепер мають ухвалити сільські, селищні та міські комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

А ще під час засідання рекомендували заборонити роботу розважальних закладів з 22:00 до 6:00.

За наявності СОVID-сертифікатів пропонують пускати й студентів до гуртожитків. В іншому випадку доведеться їхати додому та навчатися дистанційно звідти. Усі пропозиції підтримали одноголосно.

В області вже зробили майже 1 млн 800 тис щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинували більш ніж 728 тис людей”, – говорится в сообщении.

9 КОММЕНТАРИИ

  1. А шо по этому поводу думает Гетьман Павлогада Толя Алексеевич? И когда уже хлеб начнут отпускать по предъявлению сертификата?

  2. Все невакцинированные должны носить Цак и делать 3 раза Ку перед вакцинированными, которые должны носить малиновые штаны.

  3. Рівень захворюваності за тиждень виріс у 5 разів,
    и что там по прогнозам при вакцинировании почти 100% населения будет с рівнем захворюваності?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ