В Терновке дорожает мусор, но, как и прежде, цена останется смешной

0
785

В Терновке грядет подорожание вывоза бытового мусора. Но, что такое 1-2 грн. для шахтера? Это пыль. А мусор мертвым грузом осядет на свалке бытовых отходов г. Павлограда. Но это в лучшем случае. Мусор могут сгрузить где-то и на терриконе или бросить в овраг.

Пресс-служба Терновского горсовета предупреждает:

«КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» інформує про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами і доводить до відома споживачів наступну інформацію.

На даний час діють тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами затверджені рішенням виконавчого комітету Тернівської міської ради від 13.12.2018 року № 289. Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв’язку зі зміною обсягів реалізації послуг з поводження з побутовими відходами, зростанням рівня прожиткового мінімуму на 29% (з 1808,17 грн. у діючому тарифі до 2333,00 грн. у проекті рішення), підвищенням цін/тарифів на паливно-мастильні матеріали та товарно-матеріальні цінності, у тому числі вартість розміщення відходів на полігоні підвищилася на 28 % (у діючому тарифі складає 91,11 грн./т, у проекті рішення – 117,00 грн./т) тощо.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення проекту, за адресою: вул. Пушкіна, 5а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. (Тернівський виконавчий комітет) або вул. Маяковського, 29, м. Тернівка, Дніпропетровська обл., (КП «ТЖКП»)».

Предполагается, что тариф возрастет на 18%. Так, для жильцов многоэтажных домов тариф станет 18,30 грн (действующий тариф 15,52 грн), для жителей частного сектора станет 20,68 грн (ныне действующий тариф 17,63 грн). Увеличение стоимости услуги вывоза мусора на 2 грн 78 копеек – это не так уж и много.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ