В Тернівці відкрито Дошку пошани бійцям, які загинули в зоні АТО

3
2782

15.11.2019р. на бульварі Шахтарської слави відбулось урочисте відкриття «Дошки пошани» шахтарям, мешканцям м. Тернівка, які загинули за Незалежність і суверенітет України.

Про це повідомляється на сторінці виконкому Тернівської міськради в Facebook.

В Тернівці відкрито Дошку пошани бійцям, які загинули в зоні АТО«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі. Сьогодні ми схиляємо голови в пам’ять тернівчан, які загинули в зоні АТО» ,- звучали слова ведучих.

Прапори, як символ боротьби, лампади, як символ пам’яті, сльози матерів і рідних тернівських героїв, квіти від простих тернівчан і керівництва вугільних підприємств, де працювали герої-шахтарі, що загинули за свободу всіх українців.

В Тернівці відкрито Дошку пошани бійцям, які загинули в зоні АТО«Людина навіть не розуміє цінність людського життя, до того моменту, коли наступає хвилина відповідальності за свою країну, життя своїх рідних і своєї сім’ї, тих, хто живе поруч з ним… Це і є справжній героїзм і патріотизм…», – підкреслив у своїй промові міський голова Віталій Тарелкін.

«Сьогодні ми відкриваємо пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати про мужність, відвагу, честь людей, які не шкодували свого життя заради миру і спокою на землі», – після цих слів тернівський бульвар Шахтарської слави охопила хвилина мовчання в пам’ять всіх героїв.

В Тернівці відкрито Дошку пошани бійцям, які загинули в зоні АТОДмитро Тарасов, Володимир Жеребцов, Сергій Подорожній, Олександр Попов, Ігор Власов, Олександр Гречаний – ваші імена завжди поруч з нами, в нашій пам’яті.

«Слава Україні» вибухнуло в серцях, в душах, і в тернівському повітрі, як знак вдячності всім, хто не пошкодував віддати саме дороге, що мав… Своє ЖИТТЯ!”, – говориться в повідомленні.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Дошка Пошаны, это есть очень хорошо. Но где результат? Выходит что погибли ни за что.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ