В Тернівці відзначили День перемоги

0
883

В шахтарській Тернівці відзначили День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, не зважаючи на дощову погоду, на високому організаційному рівні. Про це повідомляє Виконком Тернівської міськради на своїй сторінці в Фейсбуці. 

В Тернівці відзначили День перемоги“Нині всі ми відзначаємо пам’ятні дати, які стали для нас символом героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв тоді свободу нашої Батьківщини – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

В Тернівці відзначили День перемогиВ Тернівці до цих пам’ятних днів відбулись урочистості. 8 та 9 травня біля Меморіалу загиблих воїнів відбулись мітинги до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на яких були присутні міський голова В.В. Тарелкін, представник народного депутата України А.В. Мартовицького – Г.С. Пепіна та заступники міського голови В.І. Гурський і Л.І. Крижановська.

В Тернівці відзначили День перемоги«Ми стоїмо на Меморіалі загиблим воїнам, згадуємо багатьох людей, які загинули. Загинули, бажаючи, щоби їхні рідні жили під мирним небом, щоби їхні рідні були щасливі на своїй землі. Ми схиляємо голови у пошані перед усіма, хто 74 роки тому з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію. Нехай пам’ять про їх подвиги вічно живе у наступних поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди залишається в серці кожного з нас.

В Тернівці відзначили День перемогиІ сьогодні Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування.

В Тернівці відзначили День перемогиЩиро дякуємо Вам за ту жертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!» – звернувся до всіх присутніх міський голова Віталій Тарелкін.

Наприкінці заходів пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам”, – говориться в повідомленні.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ