В Павлоградском горрайсуде: 15 лет тюрьмы за убийство двух людей и разбой

0
269

15 лет за решеткой проведет житель Донецкой области за убийство двух пенсионеров и разбойное нападение. По решению Павлоградского горрайонного суда 40-летний гражданин признан виновным в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.2 ст.115 и ч.4 ст.187 УК Украины (умышленное убийство и разбойное нападение).

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

“Так, мешканець одного з сіл Донецької області, раніше неодноразово судимий за вчинення корисливих умисних злочинів, скоїв розбійний напад на 78-річну пенсіонерку та її 58-річного сина, які мешкали у власному домоволодінні в с. Новопавлівка Межівського району.

З метою пригнічення опору господаря, нападник спричинив йому безліч ударів металевим предметом по голові та іншим частинам тіла; від одержаних травм потерпілий помер.

Його матір, яка у той час лежала на ліжку та не чинила опору, зловмисник побив, спричинивши численні тілесні ушкодження, а згодом задушив подушкою.

Свою вину підсудний не визнав, проте її повністю доведено Першотравенською окружною прокуратурою, яка підтримувала обвинувачення.

Суд призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі”, – гворится в сообщении.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ