В Павлограді знову горів ліс

0
161

Рятівники занепокоєні тим, що громадяни, незважаючи на попередження про підвищену пожежну небезбеку в зв`язку в високою температурою повітря, розпалюють багаття, підпалюють сухостій, наражая на небезпеку ліси та екосистеми Павлограда. 

Так, сьогодні, 7 вересня, на селищі ПЗТО сталася пожежа.

В Павлограді знову горів лісПро це повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник Павлоградського МРУ ГУ ДСНС Олександр Миславський.

“Незважаючи на неодноразові попередження та звернення до населення, з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в природних екосистемах та не випалювати сухостій, особливо поблизу лісових насаджень, всеодно громадяни й надалі продовжують їх порушувати.

В Павлограді знову горів лісСьогодні, в районі ПЗТО міста Павлограда, сталася чергова пожежа в лісовому масиві : горить хвойна підстилка, існувала загроза розвитку верхової пожежі. Наразі павлоградські_рятувальники, разом з працівниками Лісгоспу, ліквідовують займання.

Шановні громадяни! Вкотре закликаю вас відповідально ставитись до пожежної безпеки в природних екосистемах❗️Адже в спекотну погоду навіть необережно кинуті сірник або недопалок можуть стати причиною масштабної пожежі та трагічних наслідків❗️
Бережіть ліс від вогню❗️”, – написав Олександр Миславський

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ