В Павлограде спасали кота

0
508

К коту, который в минувшую пятницу долго просил о помощи в Павлограде по ул. Харьковской, таки пришла помощь в тот же день.

Напомним, в редакцию Бегемота обратились проезжавшие мимо люди с просьбой спасти кота, который не может самостоятельно слезть с высокого дерева и кричит на всю округу, взывая о помощи.

Читайте по теме: Спасите серого кота!

В Павлограде спасали котаО спасении кота сообщает пресс-служба КП «Уютный город» на своей странице в Facebook.

«19 лютого 2021 р. о 14.30 годині на диспетчерську КП “Затишне місто” надійшов телефонний дзвінок про те, що на розі вулиць Харківська та Прибера м. Павлограда, на дереві голосно кричить і просить порятунку кішка.

В Павлограде спасали котаКерівництвом КП “Затишне місто” на місце відразу була відправлена бригада. По прибуттю на місце працівники стали шукати кішку, але було тихо. Тоді комунальники стали чекати …. Хвилин через 5 пролунало боязке: “Няв”. Котика виявили на високому клені, десь на рівні 3-4 поверху. Піднялися на вишці і благополучно спустили бідолашного на землю.

В Павлограде спасали котаВдячний кіт зовсім не збирався тікати, навпаки він лащився, муркотів і дякував за своє спасіння. Відразу стало зрозуміло, що він швидше за все домашній, тай до того ж ще зовсім молоденький кіт, на вигляд 6-7 місяців. Ну не кидати ж на вулиці в мороз такого красунчика.В Павлограде спасали кота

Його забрали на ділянку благоустрою (вул. Соборна, 105), нагодували, напоїли, поклали спати. Тепер ми чекаємо господарів або бажаючих забрати вдячного кота. Ось такі котячі пригоди!», – говорится в сообщении.

К слову, аренда автовышки со стрелой 17 м стоит от 350 грн за 1 час.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ