В Павлограде слышны взрывы. Что бы это значило?

3
560

Громкие взрывы в последнее время обеспокоили павлоградцев. Люди переживают: что это означает и небезопасно ли это?

В этой связи Отдел по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны населения Павлоградского горсовета сообщает:

“До мешканців майже всіх мікрорайонів міста періодично доносяться звуки вибухів, які викликають хвилювання і тривогу серед населення.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Павлоградської міської ради повідомляє, що загрози для життя та здоров’я людей ці вибухи не несуть, в зв’язку з тим, що причиною їх є випробувальні вибухові роботи, які проводяться на ДП НВО “Павлоградський хімічний завод” в плановому порядку та під цілковитим контролем спеціалістів заводу.
Згідно з планом взаємодії, щоразу про початок та кінець таких робіт, в телефонному режимі, відповідні служби заводу повідомляють відповідального чергового диспетчерського пункту виконкому та чергового Павлоградського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.”

Так что причин для волнений нет. Спи спокойно, Павлоград!

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Шо вы чешете? От взрыва в воздух, которым мы дышим, ничего не попадает? Скоты))

    • Ничего ты наивный в экологии не смыслишь. Когда стоял вопрос о вреде утилизации ракет, наш охрененный павлоградский эколог, после двухнедельного вояжа в посольство США заявила:” После начала утилизации ракет в Павлограде экология только улучшилась”.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ