В Павлограде полицейские задержали молодую воровку

0
1049

33-летняя воровка из Кривого Рога приехала на «гастроли» в Павлоград, но полиция помешала ей продолжить “концертную деятельность”, после того, как она в одном из кафе попыталась украсть из кармана женщины телефон.

Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Днепропетровской области.

«28 березня до поліції надійшло повідомлення, що під час суперечки в одному з кафе у центрі Павлограда невідома жінка намагалася викрасти у заявниці з карману мобільний телефон. Після того, як потерпіла помітила та завадила зловмисниці довести злочин до кінця, злодійка втекла.

На місці події жінка описала правоохоронцям прикмети зловмисниці. Поліцейські затримали жінку, за описом схожу на зловмисницю. Її доставили до Павлоградського районного відділу поліції.

В ході встановлення всіх обставин злочину, зловмисниця весь час плуталась в поясненнях та надала чужі анкетні дані. Поліцейські встановили, що затримана – 33-річна мешканка м. Кривій Ріг. Також з’ясувалося, що вона перебуває у розшуку у Запорізькій області за вчинення крадіжок.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 185 та ст. 15 Кримінального кодексу України (замах на крадіжку). Затриману передано колегам із Запорізької області», говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ