С 1 января 2020 года жителей Павлоградского района, Терновки и Першотравенска в Павлограде лечить не будут

2
7851

Городская власть Павлограда предупреждает жителей Западного Донбасса, что после встречи Нового года городские больницы для них, вероятно, закроются. А медицинскую помощь каждый будет получать по своему месту жительства. Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского исполкома.

Рожать, кстати, тоже иногородним гражданам, в Палограде, надо так полагать, никто не позволит.

В сообщении говорится:
” З 1 січня 2020 року планова медична допомога у лікарнях міста Павлоград буде надаватися виключно у разі співфінансування на утримання закладу Вашими громадами (у разі впровадження НЗСУ оплати за медичні послуги договірні умови можуть бути переглянуті). Потенціал можливостей закладу: ліжковий фонд, кадровий склад буде розрахований виключно для мешканців м.Павлоград, в зв’язку з тим, що фінансування закладу лягає на бюджет міста Павлоград.

На кожного мешканця України на 2019 рік передбачена медична субвенція 730 гривень на рік. Ці гроші направляються на заробітну плату медичного персоналу та медикаменти. Керівництво Вашої громади перенаправляє ці кошти до лікувальних закладів де Ви будете лікуватися.

Пропонуємо Вам заздалегідь з’ясувати, до якої лікарні перенаправлені виділені державою Ваші кошти для своєчасної  медичної допомоги Вам та Вашим родинам з 1 січня 2020 року”.

Надо так полагать, что иногородние пациенты теперь завалят Павлоград  брошурками Конституции Украины, в которой сказано, что ” Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування… Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власност (Стаття 49).

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Что за бред? Каждый год, начиная с 2015 года, громады перечисляют деньги в Павлоград на мед.обслуживание своих жителей. Зачем сеять панику? Возможно, этих средств недостаточно для предоставления качественной мед.помощи. Хотя, вопрос спорный. По паспорту бюджетной программы, что опубликована на сайте госовета Павлограда, на 1 койко/день в роддоме расходы составляют в среднем около 1 тыс.грн. Это по плану. А по факту?

  2. По факту – 2000. Обеспечь такую махину и выдай зарплату. Оставьте двух акушерок, 4 медсестры, 2санитарки, – тема закроется.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ