В миллиметре от смерти: под микроавтобус кандидата в нардепы Юрия Марченко падают велосипедисты, а легковушки толкают его в ДТП

7
650

Чем ближе день выборов — 21 июля — тем сильнее разгораются страсти между кандидатами-мажоритарщиками по 36-му избирательному округу.

13 июля около 15 час. 50 мин. в Павлограде известной марки автомобиль «подрезал агитационный микроавтобус кандидата в народные депутаты Юрия Марченко.

Ми їхали в бік Богуслава, і не доїжджаючи вулиці Західнодонбаській в один момент наш мікроавтобус справа підрізає «Шевроле-Лачетті» чорного кольору, – розповідає Юрій Марченко. – Проїхавши подвійну суцільну, в той час на нього не рухався в лоб автомобіль по зустрічній смузі, він несподівано і різко звертає, підставляючи зад свого автомобіля під зіткнення з нашим мікроавтобусом. А праворуч від нас автомобіль – і нам нікуди піти.

Нас врятувало тільки те, що ми їхали на маленькій швидкості, і досвідчений водій зумів зманеврувати і зупинити мікроавтобус в сантиметрах від зіткнення. Водій “Шевроле” вдарив по газах. Ми за ним ув’язалися, щоб зняти його на відео, оскільки у нас немає відеореєстратора.

Ми під’їжджаємо до світлофора, коли включився «червоний». Наш мікроавтобус зупинився, а «Шевроле» на заборонний сигнал світлофора рванув далі на швидкості, ховаючись від переслідування. Саме цей момент і відображений на відео.

Ми заїхали в МВМ-1 і написали заяву в поліцію.

Я думаю, що це пов’язано з тим, що моя кандидатура як висуванця у мажоритарному окрузі набирає все більше і більше популярності, про що свідчать опитування, – мої конкуренти вже готові на все, щоб я у них не стояв на шляху.

Не потрібно думати, що всі кандидати, і навіть імениті, мають 100% -ний авторитет у виборців. Не у всіх, не завжди і не скрізь. А оскільки я свою роботу вів ще задовго до виборів, і маю авторитет людини, яка ні перед чим і ні перед ким не зупиняється, не боюся викривати наших одіозних політиків, то я їм як кістка в горлі. Мене підтримують і шахтарі, і патріоти. Відбираючи в кожного з прохідних кандидатів частину електорату, я стаю для мажоритарників серйозним суперником.

15 липня, при виїзді на Дніпровську на пос. ПЗТО перед нашим мікроавтобусом впав під колеса велосипедист, але водій встиг повернути і людина не постраждала. Збіг? Не впевнений.

Бог просто на нашому боці.

7 КОММЕНТАРИИ

  1. Ну и бред. Вы послушайте водителей 13-го маршрута, они вам гораздо круче страшилки расскажут.

      • Просто водителей на упомянутом перекрестке “подрезают” по нескольку раз на день и они понты не колотят. Где-то час назад проезжал через упоминаемый перекресток в районе Ленинградской, остановился на красный, но когда мимо меня на красный понеслось укробыдло косяком, я уж подумал что светофор сломался. Но светофор оказался в полном порядке. Место там наверное заколдованное.

  2. Я сам видел,что из открытого окна Шевроле Лачетти свисал бородатый мужчина с пистолетом УЗИ в руках,но по неизвестным причинам последний дал осечку………

  3. Павлоградский лошара, сделай всем лёгкую жизнь! Не воняй сдесь!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ