У Тернівці чоловік прямо в ломбарді жорстоко помстився за свою співмешканку, встромивши ніж у спину супротивника

0
464

У Тернівці безробітний чоловік, перебуваючи у приміщенні ломбарду, не сподіваючись на свої кулаки всадив ніж у спину чоловікові, котрий чіплявся до його громадянської дружини. Одного удару виявилося достатньо, щоб той опинився в реанімації. Сам нападник, за рішенням суду, направлений до СІЗО.

Про це повідомляється в матеріалах Тернівського міського суду.

20.02.2023 року приблизно о 13-36 годині, знаходячись в приміщенні ПТ «Економ ломбард…» на вул. Курська, 22, м. Тернівка, де побачив потерпілого. Він дістав з кишені кухонний ніж та, утримуючи його в правій руці, умисно наніс один удар ножем в область тулуба ззаду з правого боку, спричинивши останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного та поранення правої нирки. Після чого вийшов з приміщення ломбарду та позбавився ножа, викинувши його неподалік від місця скоєння кримінального правопорушення.

20.02.2023 року о 19:20 годині підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Підозрюваний у суді зазначив, що він дійсно наніс тілесні ушкодження потерпілому, однак не хотів наносити саме такі ушкодження, оскільки той постійно докучає жінці, з якою він проживає разом за однією адресою. В той день він побив її батька. Ніж у нього був з собою, оскільки точив у батька.

Підозрюваний у вчиненому вину визнає, розкаюється, готовий відшкодувати шкоду, має батьків пенсіонерів, а також намагається працевлаштуватись.

Суд ухвалив:

Застосувати відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 19 квітня 2023 року без визначення застави.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ