В квартирах павлоградцев станет тепло уже в ближайшие дни

9
2311
Сначала тепло подадут в школы и садики

Тепло будет подано в первую очередь, в детские сады, школы и больницы Павлограда. Городская власть призывает павлоградцев своевременно оплачивать услуги теплоснабжения, гасить имеющуюся задолженность и не допускать новых долгов – от этого будет зависеть стабильность работы Теплосети в эту зиму.

Об этом сообщается на официальном сайте Павлограда.

В сообщении, в частности, говорится:

«Дорогі павлоградці!
Дякуємо вам за те, що у складній ситуації, яка цього року склалася у Павлограді з початком опалювального сезону, ви проявили витримку та розуміння. Дякуємо кожному, хто відповідально спалачує за отримані послуги теплопостачання, хто відгукнувся на прохання зробити передплату або погасити вже існуючі борги. Дякуємо за вашу свідому участь у житті всієї нашої павлоградської громади.
Дякуємо Прем’єр міністру України В.Б. Гройсману, який особисто займався вирішенням питання щодо початку опалювального сезону у м. Павлоград. Наша співпраця триватиме і надалі.

Слова вдячності народному депутату України О.В. Ляшку за те, що він неодноразово озвучував питання початку опалювального сезоу у Павлограді з високої трибуни у Верховній раді та закликав колег не лишатися байдужими. Дякуємо за підтримку та допомогу у цій скалдній ситуації народного депутата України А.В. Мартовицького.

Найближчими днями мережа теплопостачання буде запущена в усіх будинках та установах нашого міста з централізованою системою опалення. На даний час ведуться технічні роботи на котельнях міста.

В першу чергу буде подано тепло у лікарні, дитячі садочки та школи.

Нажаль з подібною до Павлограда проблемою зіткнулися чимало міст України. Міський голова А.О. Вершина неодноразово говорив про причини, які призвели до такої ситуації з початком опалювального сезону, і вони багатьом відомі. Ця осінь вказала нам на наші проблеми та помилки, які були допущені, й змусила їх значно відчути.

Попереду період, коли від того, як павлоградці будуть сплачувати за послуги теплопостачання, залежить температура в наших домівках. В подальшому велика увага буде приділятися роботі з неплатниками та боржниками.

Влада міста зробить все можливе, щоб така ситуація більше не повторилася».

9 КОММЕНТАРИИ

 1. Жизнь налаживается. Благодаря усилиям руководства страны и города к 20 ноября батарейки станут тепленькими. Этот подвиг войдет в историю Украины.

  • Какой подвиг? Твои басурманы над народом издеваются, а ты у них … . Такие люди, как ты, действительно, сейчас Украине нужны. Скоро повысят в звании и разрешат очко вылизывать.
   Ты скажи, почему в Днепре с большими долгами у людей в квартирах давно уже есть тепло?

   • Там евреев больше, одноверцев президента. А у нас, как высказался президент, больше “православного быдла”.

    • Правильно мыслишь. Днепр ведь центр украинских ….., а МИНОРА признана Восьмым Чудом Света.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ