В ДНР: бюджет є, а їсти нічого

7
278

Денис Пушилін в очікуванні виборів в Україні поступово демонтує т.зв. державу ДНР. Руйнування відбувається, в першу чергу, в економічній сфері. Доходи т.зв. держави ДНР впали більш, ніж в три рази.

Як повідомляє джерело, в 2019 році в ДНР вперше прийняли «річний бюджет». Підконтрольні Пушиліну ЗМІ подали це як велику перемогу і збільшення стабільності. Але забули згадати, що цей же документ передбачає щомісячну корекцію. Тобто, від поквартального планування ДНР перейшло в помісячне. Це безпосередній відкат назад. А якщо порівняти цей місячний бюджет з 2018 роком, то в 2019-му він ще й зменшився на 20%.

Проте, підвищення зарплат бюджетників на 10-15% дійсно заплановано. Для цього уріжуть і без того невеликі витрати на підтримку інфраструктури, утримання державних установ (оплата опалення, наприклад) і т.п. Тобто, підприємства в держвласності продовжать руйнуватися, а слідом за формальним підвищенням зарплат варто очікувати ще й скорочень штату, всілякої оптимізації підприємств. На «місцях» через банальну нестачу грошей доведеться знімати всі дотації і премії. У ДНР не будуть вивозити сміття, не буде запчастин до громадського транспорту, стане більше безробітних, але зате пару місяців всі отримають додаткову 1000 рублів. Зрозуміло, що ніякого зростання доходів і рівня життя чекати не варто. З республіки продовжиться відтік кваліфікованого персоналу.

Пушилін і його МММ-а команда перетворять життя населення ДНР в пекло, витравлять всіх активних, а після чого при будь-якій кризі просто втечуть з награбованим. Ні тим, ні іншим існування ДНР абсолютно не важливо. Вони орієнтуються тільки на збагачення. Місцевих жителів серед них критично мало.

ДНР – це дике поле. Держава-імітація, і то, тимчасова. Коли бюджет є, а нема чого їсти. І перспектив не видно.

7 КОММЕНТАРИИ

  1. За себя бы так переживали, как за сепаратюг. Это их выбор. Тем более скоро весна и травка попрет.

    • Их нихто вообще не спрашивал, оккупировали и грабят. Хотя ватаны точно были, може 4%, как поддержка в Крыму у Гоблина (мы ж помним шо всякие гомуняки честно на выборах никогда не побеждали, бо хто ж буде в здравом уме голосовать за фошыский беспредел)

  2. видно с голодухи, пятый год “самой могутней армии мира” гузно натирают, Хэройям сала не давать!

    • И хде ты увидело “натирание”. Сидят по схронам, что одни, что другие и понты друг про дружку колотят.

      • Вообще Минские соблюдаются, если у нас решат их похерить, все 32 тыс орков отправятся к кабзону или на львовскую колонию, а если влезут ихтамнеты, их даже не будут отправлять на колонию, а на месте развешают у посадке, на кол посажают и будут палить на хрестах. Бо мы Хунта, и биндеры! Бойся, чучмек!

  3. поражаюсь грамотности написания комментариев, как говорим-так и пишем, ви що в школі ні українську ні російську мову не вивчали? Редко можно прочитать грамотно написанный комментарий, ошибки могут быть у каждого, не коверкайте слова, совсем не читается.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ