Терновская громада – в десятке лучших

0
338

По результатам обработки предоставленной общинами информации, Фондом «Региональный центр экономических исследований и поддержки бизнеса» сформирован очередной рейтинг институциональной способности и устойчивого развития малых и средних общин Украины с численностью населения до 150 000.

Об этом сообщает пресс-служба Терновского горисполкома.

Терновская громада – в десятке лучших“Станом на 01.07.2021 року наше місто зайняло 10 сходинку серед оцінених 85 громад Дніпропетровської області. Рейтинг обраховується кожні 6 місяців. Нагадаємо, що станом на 01.01.2021 року Тернівська громада була на 12 сходинці.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників. Серед них низка критеріїв, що відображають прагнення громади до сталого розвитку, частина показників стосується інвестиційного потенціалу громади та цілеспрямованої роботи органів місцевого самоврядування в цьому напрямку. Зокрема, затверджена стратегія розвитку громади, інвестиційний паспорт і мапа інвестиційних пропозицій, співпраця з бізнесом та впровадження проєктів державно-приватного партнерства.

У підсумку, рейтинг відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад. Повне роз’яснення про критеріальні показники, за якими формується рейтинг, опубліковане на фейсбук-сторінці Регіонального центру екологічних досліджень та підтримки бізнесу”, – говорится в сообщении.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ