Ушел из жизни легендарный начальник комбината «Днепрошахтострой» Николай Непоп

0
643

27 липня 2020 року на 82 році життя перестало битися серце Почесного громадянина міста Непопа Миколи Родіоновича. Міський голова Павлограда, депутати міської ради, виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття рідним, близьким, колегам й усім, хто знав Миколу Родіоновича.

Уся трудова діяльність Миколи Родіоновича була пов’язана з вугільною промисловістю. Під його керівництвом були введені в експлуатацію нові шахти, велика увага приділялася будівництву житла та об’єктів соціально — побутового призначення, здійснювалося ефективне планування та контроль за ходом будівництва усіх об’єктів виробничого об’єднання «Павлоградвугілля». Це були роки постійного творчого пошуку і трудових перемог.

Миколу Родіоновича добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, вимогливість, високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання. Він був високоерудованим, професійним, вимогливим керівником, наполегливим в досягненні цілей.

Непоп М.Р. був нагороджений орденами «Знак Пошани» та «Трудового Червоного Прапору», знаками « Шахтарська слава» 3-х ступенів.

Велика шана та світла пам’ять про Непопа Миколу Родіоновича будуть жити в серцях павлоградців!

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ