Умным старшеклассникам Днепропетровщины предлагают бесплатное обучение в Грузии

1
295

Европа открывает двери для грамотных и молодых. Умным старшеклассникам Днепропетровщины сегодня предлагают бесплатное обучение в Грузии. Об этом сообщает пресс-служба ДнепрОГА.

«Вам – від 16 до 17 років? Навчаєтесь на відмінно та володієте англійською? Тоді ця можливість – саме для вас. Школярів Дніпропетровщини запрошують на навчання до Європейської школи Східного партнерства у Тбілісі. Подати заявки можна до 26 лютого, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Це гарна можливість для школярів, які б хотіли поглибити свої знання про Європу та ЄС. Акцент – на вивченні європейських мов та літератури, мистецтв та історії, – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Організатори відберуть 40 учасників з України, Грузії, Вірменії, Білорусі, Азербайджану та Молдови. Вони отримуватимуть стипендію, яка покриватиме навчання, проживання, харчування й медичну страховку. А ще – поїздки додому 4 рази на рік».

Навчання розпочнеться 1 вересня 2021-го та триватиме два роки. Випускники отримають диплом міжнародного зразка.

Подати заявку можна тут. Серед вимог до претендентів – англійська на рівні В2 та вище. А ще – оцінки з кожного шкільного предмета не нижче 9-10 балів.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Аж целых 40 человек! Какое счастье! Остальным (без старших классов которых скоро не будет) на плантацию к рабовладельцам?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ