Украинский студент утер нос всему миру бумагой из опавших листьев

1
236

Украинский студент Валентин Фречка запускает первое в мире производство бумаги из опавших листьев, сообщается на официальном сайте Минобразования и науки.

В сообщении говорится:

«Вже скоро в Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. Цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Т. Шевченка Валентин Фречка.

Він повідомив, що днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні і готова до роботи в «масштабних умовах».

«Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний», – написав дослідник.

За його словами, зараз необхідно удосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінію переробки опалого листя на паперову продукцію”.

Справка:
Валентин Фречка благодаря своему проекту получил «золото» на Международной олимпиаде по экологии в Кении, Олимпиаде гениев в США, а также стал финалистом фестиваля инноваций МОН.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Хвала и уважение стьюденту. Но и нас за дураков то держать не надо. Этому ноу-хау лет шестьдесят.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ