Україні потрібно вивести всі свої війська в чисте поле, заради порятунку цивільного населення, – захищати міста неможливо

0
623

Захіст громадянського населення України від російських окупантів оголошено негуманним заняттям. Своєю присутністю ЗСУ наражають на небезпеку мешканців міст і селищ, привертаючи увагу ворожої артилерії, – про це на весь світ заявила правозахисна організація Amnesty International.

Україна, виявляється, сама винна у руйнуванні своїх сіл та міст: Ату, Україну, ату!

Правозахисна організація Amnesty International у своєму звіті відкрито заявила, що ЗСУ наражають на небезпеку громадянське населення, створюючи бази і розміщуючи озброєння в школах і лікарнях.

«Тактика України порушила міжнародне гуманітарне право, перетворивши цивільні об’єкти на військові цілі. Внаслідок російських ударів по населених пунктах, що послідували за цим, загинули мирні жителі і була зруйнована цивільна інфраструктура», — сказано в документі.

Виявляється, «перебування в обороні не звільняє українських військових від дотримання міжнародного гуманітарного права», – заявив Генеральний секретар Amnesty International Аньєса Каламара.

Після такої заяви Україні потрібно вивести всі свої війська в чисте поле, залишивши без оборони всі населені пункти, і оголосити себе найгуманнішою державою у світі. Щоправда, проіснує така держава лічені дні, але правозахисники будуть задоволені.

Міський голова Дніпра Борис Філатов сказав своє зле слово щодо цього:.
« …С первого дня войны я отказался встречаться с любыми международными организациями.Конечно, парочку клоунов просочилось ко мне в кабинет с целью сделать селфи с мэром и отправить потом отчёт в свой головной офис.Каждый раз, когда эта публика, получающая зарплаты в тысячи евро за счёт международных доноров, заползала ко мне в кабинет, я в лоб задавал им вопрос: «А чем вы можете помочь?»

Они рассказывали про грузовик макарон и даже два вагона муки, а может ещё про какие-то выплаты ВПО.А потом садились на белые «Крузаки», стоимостью под сотку «зелени», обклеенные синими значками, и уезжали жрать и спать в дорогие гостинцы…

…24.02. вся система международной безопасности рухнула.Об этом я писал тоже неоднократно.

Те, кто меня читает постоянно, знает, что я не обманываю.…Просто когда вы видите паразитов, таких как «Эмнисти интернешенел», живущих за счёт доверчивых доноров, не подавайте им руки.

А Грете Тунберг можно даже дать подср@чник», – написал Борис Филатов в соцсетях.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ