Украинцы Донбасса нуждаются в нашей поддержке

1
682

Прошло почти два года, как в Украине началась война. И по-прежнему Донбасс нуждается в помощи. Отправляясь в зону АТО, павлоградские волонтеры помогают не только бойцам ВСУ, но и местному населению. Люди из серой зоны продолжают жить в полуразрушенных домах, без элементарных условий и комфорта, еды, средств к существованию, но у себя дома. Печальней всего, что здесь вместе с родителями живут и дети.

Щойно зателефонувала мені з с. Карлівка Донецької обл. жіночка, місцевий активіст на ім’я Світлана, висловила вдячність за волонтерську допомогу, яку ми завезли минулого четверга до цього села цивільному населенню,рассказывает павлоградский волонтер, самообороновец Иван Щербина. – Вона розповіла, що завдяки нашій волонтерській допомозі було одягнено в чотирнадцяти сім’ях діток, які гостро потребували допомоги в одязі.

Люди зі сльозами на очах щиро дякували за надану допомогу. Після військових подій майже дворічної давнини, люди до цього часу не мають можливості оговтатись від жахіття війни. Багато жителів втратили житло та все своє майно, яке згоріло в розстріляних сепаратистами будинках.

Це наші українські люди, наші дітки, яким край як потрібна допомога, речі, будівельні матеріали, ліки та просте слово підтримки.

Контактный телефон Светланы: 093 15 31 589.

0509773558 – Иван Щербина

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ