Анатолiй Гриценко: Україна півдня воюватиме, потім півдня торгуватиме з агресором

6
191

Оприлюднено Указ, яким рішення РНБО введено в дію. Прочитайте. Серед затверджених заходів немає жодного такого, чого не можна було б реалізувати без введення режиму воєнного стану. Про це на своєму сайті написав лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.Тим більше, на всій території України. Не передбачається там і жодних обмежень на відносини з агресором, ні в дипломатичній, ні торговельній сферах. Тобто знову гібридність – в посольстві агресора на нашій території і надалі сидітимуть розвідники агресора, а Україна півдня воюватиме, потім півдня торгуватиме з агресором? Знову бізнес-інтереси і вибори-рейтинг для Президента важливіші безпеки країни і життя солдата? Так неправильно і нечесно.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №390/2018

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:
1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року “Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні” (додається, таємно, без пункту 12 – нетаємно).
2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Президент України П.ПОРОШЕНКО
26 листопада 2018 року

…У зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією території Автономної Республіки Крим та частини Донецької і Луганської областей, з метою адекватного реагування на ескалацію збройної агресії Російської Федерації проти України, враховуючи відсутність інших, передбачених Конституцією та законами України, можливостей для відсічі збройній агресії, забезпечення національної безпеки, припинення поширення терористичної загрози, що становить небезпеку незалежності України, її територіальній цілісності, для створення умов із здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відвернення загрози і забезпечення територіальної цілісності України, її національної безпеки Рада національної безпеки і оборони України вирішила:
1. Констатувати, що дії Російської Федерації проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мали важкі наслідки, становлять злочин збройної агресії і підпадають під пункти “с” і “d” статті 3 Резолюції 3314 (XXIX) Генеральної Асамблеї ООН від 14 грудня 1974 року.
2. Визнати за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз державній незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України.
3. Запропонувати Президентові України ввести з 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні строком на 60 діб до 14 години 00 хвилин 25 січня 2019 року.
4. Міністерству закордонних справ України:
звернутися до держав, що підписали Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, з пропозицією негайно організувати консультації з приводу акту збройної агресії Російської Федерації проти України;
невідкладно ініціювати скликання засідань Ради Безпеки ООН, Постійної Ради Організації з питань безпеки і співробітництва в Європі;
організувати консультації Президента України, Міністра закордонних справ України з лідерами союзницьких і партнерських держав, Європейського Союзу, керівництвом ООН, ОБСЄ, інших міжнародних організацій.
5. Міністерству закордонних справ України, Міністерству інформаційної політики України невідкладно організувати інформаційну кампанію щодо доведення до керівництва іноземних держав, впливових міжнародних політичних, економічних, громадських кіл об’єктивної інформації про черговий акт збройної агресії Російської Федерації проти України.
6. Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно в установленому порядку уточнити Мобілізаційний план Збройних Сил України, зокрема обсяги призову резервістів оперативного резерву першої черги.
7. Генеральному штабу Збройних Сил України невідкладно:
1) подати Президентові України пропозиції щодо введення в дію документів з питань застосування Збройних Сил України та інших військових формувань;
2) організувати протиповітряну оборону України з метою прикриття важливих державних об’єктів, промислових районів, адміністративних центрів держави та угруповань військ (сил) від ударів з повітря;
3) внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо залучення інших військових формувань та правоохоронних органів до здійснення заходів правового режиму воєнного стану;
4) передбачити заходи часткової мобілізації, організувати та провести навчальні збори з резервістами оперативного резерву у необхідних обсягах.
8. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України вжити невідкладних заходів з метою забезпечення громадського порядку, охорони і оборони об’єктів критичної інфраструктури, охорони іноземних дипломатичних представництв.
9. Службі безпеки України вжити невідкладних заходів щодо посилення контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режиму, інформаційної безпеки.
10. Службі безпеки України, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, іншим суб’єктам забезпечення кібербезпеки вжити заходів щодо забезпечення кібербезпеки.
11. Адміністрації Державної прикордонної служби України посилити охорону державного кордону з Російською Федерацією та адміністративної межі з Автономною Республікою Крим.
12. Таємно.
Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ

6 КОММЕНТАРИИ

 1. Несмотря на то что вторая родина у Толяня ШША, все равно душит родная хохложаба.

 2. Главное сделать вид, что сильно обиделись, а воевать с Россией никак нельзя, – она большая.

 3. Не будет провокаций со стороны Украины, не будет и “агрессии” со стороны России.
  Но детей привлекать к рытью окопов под Мариуполем, это ниже человеческих достоинств. Их не одна страна мира не поддержала с ведением “военного положения”, но пидо…ы продолжают свои шизофренические деяния.

  • И не говори пан Бандера. Украинцы обнаглели до того что сами себя постреляли, после того как сами себя неудачно попытались протаранить. Очень впечатлительные наверное.

   • Пан атоман Водий кобылы, если ты представляешь абордаж, как таран, то трудно судить про твоё понимание происходящего. https://youtu.be/q5esQNOV8UE
    Если бы эти нарушители при первом предупреждении остановились и не создавали осложнения при прохождения трудного участка Керченского пролива, то пограничники не открывали предупредительный огонь по вооружённым “бедным” украинцам.
    А ты себе не задавал вопрос: зачем вооружение перевозить длинным морским путём, когда есть возможность доставить его коротким сухопутным путём? Ведь возможны были осмотры кораблей при прохождении чужой территории, как делала Россия не однократно на протяжении многих лет.
    При приближении пограничников боевой корабли расчехлил носовое орудие и направил на погранцов. Так общаются люди между собой? Так общаются нарушители государственной границы с её защитниками. Прожив много лет Украина до сих пор не научилась мирно существовать с соседями.
    Правильно делает Меркель, канцлер Германии, вызывая президента подконтрольной страны Порошенко на “ковёр” для дачи объяснения о своих необдуманных действий. Украина только такого отношения к себе сейчас и заслуживает. Баран. Да ещё и холоп.

    • Особо тупорылому скотобыдлу поясняю-не тебе чумошнику учить меня, имевшего отношение к спецуре ВМФ как и что делается при захвате корабля. В действительности не было ни “абордажа” ни тарана как таковых не было вообще. Ну “проехали” малость по кранцам, делов то. А относительно “оружия”, так это же каким супердебильным существом надо быть чтобы нести бред об этом. Они ведь являются военными кораблями, а не рыболовецкими шхунами. И пока есть такие умственно отсталые в Украине, как ты, ЧМО тупое, ватники могут быть спокойными-у них всегда найдутся союзники из пятой колонны дегенератов.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ