Липень 2023 – Україна виходить на кордон із Кримом

0
406

Рік 2023-й, за східним календарем, якщо хтось не знає, – це рік Чорного Кролика. А кролик — ласкава, спокійна тварина. Відомий астролог Дмитро Uranus прогнозує, що до липня 2023 року Україна виходить на кордон із Кримом, – так вказують зірки.

Нам залишається лише чекати і вірити у перемогу.

«У своїй публікації від 24 травня 2022 р. на ФБ я написав: «Восени Росія швидше за все запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди. Але на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з росією, ще страшніша і руйнівна, і війна 2022 виявиться просто розвідкою боєм», – нагадує Uranus.

Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожено, якщо не повернуть усі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну».

Якщо український уряд, ЗСУ та союзники України доведуть війну до переможного кінця, виб’ють ворога з усієї території України, доведуть війну до повної поразки путінського режиму, то ми зламаємо цей фатальний історичний тренд повторення історії. Україну відбудують усім світом, і її приймуть до ЄС та НАТО. Після ухвалення України до Євросоюзу виникне нова робоча карта України, нова доля країни, де через 10 років не буде жодних фатальних аспектів для територіальної цілісності та незалежності. У країні можна буде залишатися жити, працювати та процвітати. Грошей та роботи в Україні буде багато, вистачить на всіх.

Але є одне але… У такому разі путін втратить владу, його зжеруть свої ж. На Росію в кращому разі чекає найжорстокіша політична та економічна криза. У гіршому випадку – громадянська війна та розпад. І саме цього боїться захід – неконтрольованого розпаду Росії.

… Що робити з божевільною стомільйонною ордою? Як їх вилікувати від цього безумства? Вони ж можуть вимагати від своїх нових лідерів реваншу та помсти. Народ Росії хворий на великоросійський імперіалізм. Путінські ЗМІ вимили їм мозок до кісток. Потрібен буде суд над усіма винними, пропагандистами та ЗМІ.

У березні 23р. транзитний Сатурн остаточно відійде від з’єднання з Місяцем карти України, і так званий страшний період Саді Саті для нашої країни закінчиться.

Липень 2023 – Україна виходить на кордон із Кримом. Тут два варіанти – накопичувати сили для подальшої війни вже на території Криму, або вирішувати питання політично. Крим можна буде звільнити без важких військових дій після ліквідації сухопутного коридору та знищення кримського мосту. Але тут Росія знову замахає ядерною палицею, і може навіть провести демонстративні ядерні випробування в Чорному морі.

Осінь 2023 – можна розпочинати переговори щодо умов капітуляції росії та вирішення кримського питання.

Україна може виграти цю війну, коли розпадеться останній аспект прогресивного Меркурія у поєднанні з Марсом у 8-му будинку карти незалежності. А це січень 2024р.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ