Украинский уголь остается только есть, – заявляют шахтеры

10
3546

В Украине разгорается энергетическая война: останавливаются блоки АЭС из-за снижения потребления электроэнергии, шахты Западного Донбасса простояли две недели, Министерство энергетики утвердило новый Прогнозный энергетический баланс Украины на 2020 год, в котором предусмотрено уменьшение потребления на 9,5%.

Предчувствуя верную гибель, шахтеры Донбасса обратились к президенту Владимиру Зеленскому, с просьбой спасти угольную отрасль и самих горняков.

В петиции сказано:

“Шановний Президент Володимир Олександрович Зеленський!
… В галузі катастрофа. Шахтарська праця і вся наша енергетична галузь вже не просто в небезпеці, вона ГИНЕ!!! Наші підприємства в простої і незрозуміло коли вийдемо з нього. Наше вугілля добувається нашим потом і кров’ю, але зараз воно нікому не потрібне. Вугілля стільки, що залишається його тільки «їсти». Тисячі людей без роботи і практично без засобів до існування!!! Зупинені всі шахти, майже не працюють теплоелектростанції, які споживають НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ ВУГІЛЛЯ. Навіть у державного «Енергоатому» немає коштів на виплату зарплатної плати і купувати паливо. А що з містами буде, що з містами буде? Та не буде наших шахтарських міст!

Вугілля почало накопичуватися на складах ще півроку тому, коли дозволили імпорт російської електроенергії. Це дозволив уряд Гончарука, руками депутата Геруса. Через цих «професіоналів» Росія всю зиму скидала нам в країну свою електроенергію, щоб не зупиняти свої підприємства, щоб годувати своїх людей. А наші підприємства тепер не працюють, і ми залишаємось без шматка хліба. Шахти – банкрути, теплові станції – банкрути, атомні станції – банкрути.

Гончарук нічого хорошого для шахтарів не зробив. Але він винен в тому, що взяв до себе в помічники Геруса, який поставлений на цю посаду, спеціально, щоб шкодити, працючи на свою кишеню. Ця людина – руйнівник і паразит. І за короткий час розвалив все, що міг – ДОКЕРУВАВСЯ! Він дбає за російські інтереси, не за наші.

…У нашій країні найбільші в світі запаси вугілля, ми шахтарі вміємо працювати, годувати наших дружин і дітей !! Купувати електроенергію у Путіна – це злочин проти українського народу. Ми що, даремно воюємо за свою країну ??!

Ми Вас просимо втрутитися і навести лад в паливоенергетичній галузі, нам треба жити годувати свої сім’ї і міста!
…Допоможіть шахтарям! Врятуйте нашу галузь!

Шахтарі ДП “Селидіввугілля”
ВП “Шахта “Котляревська”, ВП “Шахта “1-3 Новогродівська”, ВП “Шахта Україна”, ВП “Шахта Курахівська”.

10 КОММЕНТАРИИ

 1. Надо забирать у РэЛе шахты, электростанции, сжигать уголь на Бурштынском энергоострове , продавать электроэнергию в Европу, и всё будет хорошо. Только РэЛе не отдаст Бурштынскую….. Он сжигает там дешевый уголь из России и получает сверхприбыль… А Павлоград – кинул…..

 2. Российская электроэнергия не при чем…. Её поступало 0.5 от одного процента всей потребляемой энергии в Украине. А оболванили всех шахтеров…… Собственник их кинул, и всё. И правдивее – отсутствие зимы….

 3. Прямо как у Владимира Семеныча: “Что, опять поврежденье на трассе?
  Что, РэЛе там с ячейкой шалят?
  Всё равно, буду ждать — я согласен
  Начинать каждый вечер с нуля!”

 4. Своему бандюку – хозяину предъявите. Не правительство шахты остановило , а он. Не нажрётся никак, всё гилит цену вот и догилился.

  • Чего тупим скотобаза? У Ринатика уголЬОк в четыре раза дешевле, чем на некоторых госшахтах(официальная информация). Так что не скавчи пэрэсичный.

   • Опять ты тролль шизонутый вылез. Забейся в своей норе и здохни там, шавка Ахметовская.

 5. Эл.энергию покупать предприятиями в России это не патриотично,а покупать уголь в России Ахметовым патриотично.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ