Участники АТО грозят серьезными акциями из-за включения в транспортный комитет посторонних людей

5
1916

 

О том, что конкурс по пассажирским перевозкам в Павлограде будет на этот раз не простым, можно было догадаться и раньше. Уж  очень большое внимание уделяет ему общественность.

19 апреля еще неработающий состав комитета был заменен, из-за нарушения требований Постановления КМУ. Но это, очевидно, не последнее потрясение.

IMG_891722 апреля в распоряжении  редакции begemot.dp.ua оказался текст обращения участников АТО, к городскому голове Анатолию Вершине, с претензиями по павоводу того, что их представители не были включены в состав комитета по пассажирским перевозкам.

Нам, представникам громадських організацій учасників АТО які зареєстровані і діють в м. Павлоград неодноразово поступали дзвінки від демобілізованих воїнів про те що їм часто відмовляли в праві безоплатного проїзду як пільговикам – учасникам бойових дій. Останній такий випадок стався вчора 21 квітня на маршруті №2, – сказанно в обращении.

Виходячи з цього, ми, представники ГО учасників АТО ще місяць тому на засіданні у заступника міського голови Шуліки О.А., під протокол заявили свою позицію щодо необхідності обов’язкової участі представників ГО учасників АТО м. Павлоград в складі конкурсної комісії щодо визначення перевізників на маршрутах міста Павлоград.

Це наше прохання виконано не було. В той же час 19 квітня 2016 року рішенням виконкому Павлоградської міської ради був затверджений новий склад комісії, в якій немає представників Павлоградських громадських організацій учасників АТО, але замість них включений до складу комісії Поночовний Павло Миколайович, який записаний в складі комісії як голова ГО учасників АТО.

Як нам вдалося дізнатися Поночовний П.М. не є головою ГО учасників АТО, та працює адвокатом в м. Дніпропетровськ і одночасно він є помічником депутата Павлоградської міської ради Карнети П.А., який в свою чергу теж є членом комісії.

Виходячі з цього ми заявляємо про факт фальсифікації зі сторони посадових осіб міськвиконкому. Вони , чиновники, за рахунок учасників АТО намагаються вирішувати свої шкурні інтереси.

Ми звертаємось до міського голови Вершини А.О., з вимогою розібратися в даній конфліктній ситуації, наказати винуватих, сформувати новий склад комісії на засадах відкритості та включити до складу представників Павлоградських ГО учасників АТО, та вжити заходів щодо недопущення таких дій зі сторони чиновників міськвиконкому в майбутньому.

Ми, учасники АТО, будемо контролювати цю ситуацію та готові до акцій прямої дії в разі невиконання наших законних прав”.

Голова правління ГО учасників АТО «Павлоградський легіон» Новіков Є.В.

Голова ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО Західного Донбасу» Михайлов М.В

Голова ГО «Павлоградське об’єднання воїнів учасників АТО і волонтерів Патріот» Тудвасєв В.М.
 

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Наконец то в перевозках хотят навести порядок, сразу после проверки автобазы Метелицы начался вой так называемых патриотов.

  2. К лакомому куску тянутся все общественные организаторы в надежде хотя бы крошки собрать. Кого в городе только нет и “подпольщики Павлограда”,”Українське об’єднання учасників бойових дій і волонтерів АТО Західного Донбасу»,«Павлоградський легіон», «Павлоградське об’єднання воїнів учасників АТО і волонтерів Патріот» и все с кем то борятся, а вот работать из них никто не хочет!

  3. 3-50 грн с человека, сколько мест в автобусе и сколько маршрутов в городе, сколько раз автобус делает ходок в день по маршруту?, за в месяц набегает мама не горюй, математика простая, тем более, что затрат на билеты нет, их пассажирам не выдают. Не было бы выгоды не было бы суеты!

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ