Учасники АТО та інваліди самостійно обиратимуть санаторій для оздоровлення

0
422

Управління соціального захисту Павлоградської міської ради інформує, що Урядом прийнято  постанову  Кабінету Міністрів України    від 01.03.2017 року  № 110  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187 і  від 31 березня 2015 р. № 200. Про це на офіційному міському сайті повідомляє начальник Управління соціального захисту Павлоградської міської ради Л.В.Бобровницька.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників АТО закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до Управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством.
Після  доведення інформації щодо вартості послуг санаторно-курортного лікування та загальної суми на фінансування даних послуг Управління матиме можливість надавати консультації щодо оздоровлення інвалідів та учасників АТО про що буде повідомлено додатково.
Довідки за телефоном  6-19-72.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ