Убийца пенсионеров через 10 лет может выйти на свободу, с очищенной совестью

0
446

Это в Америке преступника, совершившего убийство, могут приговорить к 190 годам лишения свободы. Но Украина – не Америка. У нас даже к серийным убийцам отношение сравнительно гуманное. Например, 40-летний мужчина, молотком разбивавший головы пенсионеров в Новомосковске, через 10 лет если считать год содержания под стражей до вынесения приговора – за два, – может выйти на свободу.

Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

« Вироком Новомосковського міськрайонного суду 40-річного мешканця Дніпра визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст.115, ч.2 ст.121, ч.3 ст.187 та ч.2 ст.185 КК України (умисне вбивство; умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого; розбій, поєднаний з насильством; таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).

За даними слідства, у лютому 2019 року вказаний громадянин заради легкої наживи проник до будинку, де проживали троє жінок похилого віку, наніс двом з них декілька ударів молотком по голові, спричинивши легкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження, після чого заволодів їх грошовими коштами та золотими прикрасами на загальну суму понад 43 тис грн.
Аби уникнути покарання за вказаний злочин чоловік вирішив переховуватись від поліції у будинку знайомої. Впевнений, що там ніхто не проживає, зловмисник потрапив всередину, де побачив 76-річну господарку. Раптово у чоловіка виник злочинний умисел позбавити свідка життя. Так, обвинувачений здавив жінці шию, доки вона не перестала чинити опір, наніс близько 12 ударів ногами по голові та тілу, після чого з місця злочину зник, прихопивши грошові кошти потерпілої у сумі 10 тис грн та мобільний телефон.
Продовжуючи злочинну діяльність, у березні того ж року обвинувачений прийшов до знайомого та на ґрунті неприязних відносин наніс йому близько 8 ударів ногами по голові та грудній клітині, спричинивши несумісні з життям тілесні ушкодження.
Свою вину чоловік визнав повністю. Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською обласною прокуратурою.Суд призначив йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна».

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ