У ЗВ’ЯЗКУ З ПІДВИЩЕНЯМ ТАРИФІВ

1
395

У зв’язку з підвищенням тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення міським головою Метелицею І.С. було направлено лист до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг наступного змісту.

«Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, встановлені Постановою НКРЕКП від 16.12.2014р. №803 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради», які діють в місті з 01.01.2015 року – є одними з найвищих тарифів по Дніпропетровській області та становлять 16,956 грн. за 1 куб. м. (з урахуванням ПДВ).
Джерелом централізованого водопостачання в Павлограді є покупна вода. Основним постачальником питної води являється ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас», тариф на воду якому встановлює НКРЕКП. Відповідно до інформації отриманої від ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас», тариф на покупну воду зросте на 30%, що в свою чергу призведе до росту тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Павлоградводоканал».
Міська влада стурбована можливим підвищенням тарифів, оскільки така ситуація може призвести до соціальної напруги серед населення в місті, при тому що заробітна плата мешканців залишилась на тому ж рівні, крім того очікується підвищення тарифів на природний газ, тепло, автоперевезення. Окремо зазначаємо, що міста Павлоград, Тернівка та Першотравенськ знаходяться в прифронтовій зоні, що також дуже негативно впливає на морально – психологічний стан населення.
Також зважаючи на те, що у 2015 році з метою енергозбереження з Дніпропетровського обласного бюджету планується виділення коштів на реконструкцію насосних станцій ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас», що призведе до значного зниження такої складової тарифу як електроенергія, частка якої сягає понад 50% від розрахунку тарифу на покупну воду.
Таким чином, щоб уникнути негативних наслідків з боку населення, виконавчий комітет Павлоградської міської ради звертається з проханням розглянути можливість не підвищувати тарифи для ДМП ВКГ «Дніпро – Західний Донбас» хоча б в перший половині 2015 року.»

На даний час відповідь не отримана. Про подальший хід вирішення даного питання буде повідомлено додатково .

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Я не поняла – вопрос по уже поднятым тарифам(а подняли больше чем на 30%) или нам еще хотят их поднять?

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ