У секонд-хенді Павлограда чоловік знайшов невеликий скарб, через це його притягнули до суду

0
770

Мешканець Павлограда пам’ятатиме довгий час свій візит до секонд-хенду, коли він серед купи речей знайшов забуту сумку з грошима. Чоловік вирішив, що йому пощастило. Але він помилився.

Як повідомляється в матеріалах Павлоградського суду 7 серпня 2022 року о 12 год. 15 хв., обвинувачений перебуваючи у приміщенні магазину «Discont Place», розташованому по вул. Новій, 2-А м. Павлограда, звернув увагу на сумку чорного кольору, що лежала у коробі з одягом. Взявши сумку, чоловік почав її оглядати та виявив, що у сумці є майно. Він взяв сумку та пройшов з нею до роздягальні магазину, де дістав мобільний телефон марки «XiaomiRedmi 9A» синього кольору та грошові кошти в сумі 26 грн., які поклав собі до кишені, чим спричинив матеріального збитку неповнолітній на суму 2470, 04 грн.

Обвинувачений погодився з обвинуваченням, показав, що у вчиненому розкаюється. Вказав, що прийшов придбати штани в магазині поношених речей. В коробці з речами побачив сумку. Коли її відкрив в роздягальні, то побачив телефон та гроші. Вирішив забрати собі. Потім телефон розблокував, а згодом до нього прийшли батьки дитини та він повернув телефон. У вчиненому розкаюється, просить суворо не карати його.

Суд ухвалив:

Визнати ОСОБА_5 винуватим у вчиненні злочину, передбаченому ч. 4 ст. 185 КК України, та призначити покарання у вигляді 5 (п`яти) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_5 від призначеного остаточного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.

.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ