У Павлоградському районі та в Тернівці привітали матерів-героїнь

0
589

В селі Богуслав проживають дві чудові жіночки – КАРПОВА ОЛЕНА ФЕДОРІВНА та МІЩУК МАРІЯ КОНОНІВНА.

КАРПОВА ОЛЕНА ФЕДОРІВНА, народилася 15 травня 1915 року в с. Богуслав Павлоградського району. Має 24 роки трудового стажу. Трудову діяльність почала з різних робіт в колгоспі в післявоєнні роки. Нагороджена «Медаллю материнства» ІІ ступеню, медаллю «Захиснику Вітчизни», ювілейними медалями.

Олена Федорівна народила та виховала 5 дітей, завжди була гарною, організованою господинею. Для дітей були створені всі умови для повноцінного виховання та розвитку. Мати привила їм високі моральні якості, діти отримали освіту, знайшли свій шлях в житті, усі створили свої сім`ї, мають дітей, онуків.

Зараз Олена Федорівна на заслуженому відпочинку, користується великим авторитетом у дітей, онуків, односельців.

МІЩУК МАРІЯ КОНОНІВНА, народилася 08 січня 1929 року в Вінніцькій області. Має 38 років трудового стажу. Трудову діяльність почала з різних робіт в колгоспі в післявоєнні роки.

Марія Кононівна народила та виховала 5 дітей, підтримувала їх у всіх починаннях, готувала до дорослого життя, привила їм високі моральні якості, діти виросли впевненими в собі, відповідальними, працьовитими.

Зараз Марія Кононівна на заслуженому відпочинку, користується великим авторитетом у дітей, онуків, односельців.

Указом Президента України від 07.05.2016 року №198/2016 Міщук М.К. та Карповій О.Ф. присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Привітати та вручити їм нагороди приїхала заступник голови Павлоградської райдержадміністрації Комаркова Людмила Михайлівна.

DSC07123А в Тернівці, на пленарному засіданні дев’ятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання міський голова Віталій Тарелкін урочисто привітав Краснікову В.Ю, якій присвоєно почесне звання матері-героїні та вручив нагороду від Президента України Порошенко П.О.

IMG_0050IMG_0054IMG_0053

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ