У Павлограді відкрилися пункти збору пластикових кришок для виготовлення протезів військовим

0
266

Молодіжний центр спілкування «Позитивний Павлоград» при КБУ «Міський культурно-дозвільницький центр» долучається до всеукраїнської акції «Добро жменями» і пропонує павлоградцям збирати пластикові кришки. В подальшому вони будуть перероблені та використані для виготовлення протезів та їхніх частин для воїнів АТО.
Ця Всеукраїнська акція стартувала у червні з ініціативи Благодійного фонду «Овес». Про серйозність починання говорить перелік партнерів: від Міністерства екології до великих торгових мереж і підприємств.
Проект є версією турецької акції по збору пластикових кришок, їх подальшого продажу і передачі на виручені кошти інвалідних візків. Вся Європа вже декілька років практикує такий збір, допомагаючи нужденним.
В Україні проект дещо адаптований до реалій нашого сьогодення, адже тисячі наших героїв, віддавши здоров’я заради Батьківщини і спокою свого народу, наразі потребують протезування – сучасного, якісного, індивідуального.
Така акція дозволить допомогти військовим і зменшити кількість пластику навколо нас, який є шкідливим для навколишнього середовища.
Здати звичайні пластикові кришки від напоїв можна за такими адресами:
Центр молодіжного спілкування «Позитивний Павлоград» (МКДЦ «МИР», вул. Карла Маркса, буд. 61)
Центр української культури (вул. Полтавська, б. 96)
Спортивний клуб «Территория FITNESS» (вул. Карла Маркса, буд. 1а)
Компанія «Eurodach» (вул. Дніпровська, 156)
Компанія «МОСТ-Медиа» (вул. Леніна, б. 85)
Кафе «Фабрика Пиццы» (вул. Леніна, б. 62)
«Ми пропонуємо усім бажаючим встановити у себе вдома чи на підприємстві такі контейнери для збору пластикових кришок. Це перший крок до розділення сміття та нагода допомогти українським військовим», — коментують організатори.
Більше інформації про акцію «Добро жменями» можна прочитати за посиланням: http://owes-ukraina.org/ua/fond/proekti-fondu/dobro-zhmenyami.
З питань співпраці звертайтеся до координатора проекту у Павлограді за тел. 095 134 7000 або поштою mkdc.pv@gmail.com.
Прес-центр міського культурно-дозвільницького центру
Наша сторінка у соцмережах: https://vk.com/mkdc_pv

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ