Гриценко пояснив, як Іван Апаршин з’явився у команді Зеленського

1
1010

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко підтвердив, що військовий експерт Іван Апаршин з’явився у команді Володимира Зеленського за його рекомендацією. Про це політик розповів у ефірі телеканалу «НАШ».

«У нас була одна зустріч із Зеленським два тижні тому. І коли він запитав, хто міг би допомогти йому експертно, змістовно і як менеджер викласти проблеми оборони, я запропонував ту людину, яку сам би вніс на призначення на пост міністра оборони в разі перемоги, – це Іван Михайлович Апаршин. Він сприйняв. І після того, як вони мали особисту розмову, я запитав Апаршина, чи сприйняті всі ті пропозиції, з якими я йшов на вибори. Він сказав: сприйняті всі. Добре, тоді працюй», – розповів Гриценко.
Лідер «Громадянської позиції» додав, що не знає, чи дійсно Іван Апаршин стане міністром.
«Чи буде він кудись призначений чи не буде, це питання не до мене – до Зеленського. Я очікував, що він перед другим туром представить «п’ятірку» на призначення, цього не сталось. Очевидно, це станеться зараз», – зазначив він.
Також Анатолій Гриценко заявив, що готовий до співпраці з командою новообраного президента, якщо така команда формуватиметься на основі принципів професійності, порядності та патріотизму.
«Я не людина бізнесу, я людина державницька. І якщо буде запропоновано формування команди на тих принципах порядності, патріотизму і професійності, і з тими задачами, які я пропонував для вирішення на посту президента, очевидно, ми знайдемо спільну мову. Якщо там з’являться якісь інші історії, які неприйнятні за цінностями чи програмними установками, значить, не знайдемо розуміння».

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. не приведи всевышний иметь такого мЫныстра без обороны. Вооруженные силы похоронят окончательно.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ