В Павлограді у колаборанта вилучили телефон та планшет, тільки любов до путіна вилучити не вдалося

0
405

У пенсіонера, викритого в публічній підтримці окупантів за рішенням суду конфісковано телефон та планшет, за допомогою яких він висловлював своє захоплення у соціальній мережі «Однокласники». Крім цього, його позбавили права обіймати керівні посади, але ця кара його, швидше за все, не налякала.

У матеріалах суду повідомляється:

Пенсіонер, який мешкає в Павлограді, в період часу з березня 2022 року по липень 2022 року розмістив на своїй сторінці в забороненій соціальній мережі «Однокласники» дописи з текстом: «Шо таке? Шо за удивления? А вы как хотели, понять и простить? Бешеных вурдалаков в яму живьём и присыпать битым кирпичом! Найдём и прикончим всех!; Квартира ………..в Крыму попадёт под национализацию – РИА Новости; Украинским силовикам не дадут коридор для выхода из Мариуполя ; Ликвидированы польские наёмники. Срочно! Разгромили – взвод польских наёмников уничтожен; Референдум о присоединении Запорожской области к России проведут осенью; за Владимира Владимировича путина!».

В подальшому, в період часу з 07:40 години по 08.25 годину 06 січня 2023 року співробітниками поліції в ході проведення обшуку за місцем проживання за адресою, в присутності понятих, було виявлено та вилучено Планшет «Lenovo Tab» та мобільний телефон «Redmi», за допомогою яких він розповсюджував дописи в мережі Інтернет.

10 січня 2023 року між прокурором Павлоградської окружної прокуратури Дніпропетровської області та підозрюваним була укладена угода про визнання винуватості у відповідності до вимог ст.ст. 468, 469, 472 КПК України, яка була надана в підготовче судове засідання разом з обвинувальним актом.

Згідно даної угоди обвинувачений згоден з кваліфікацією дій, саме за ч. 1 ст. 111-1 КК України, а саме як публічні заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України.

Суд ухвалив:

Визнати його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення права обіймати будь-які посади у юридичних особах приватного права строком на 10 (десять) років.

Речові докази: планшет «Lenovo Tab» в корпусі чорного кольору та мобільний телефон «Redmi» в корпусі синього кольору, передані до камери схову Павлоградського РВП ГУНП в Дніпропетровській області, квитанція 0010504 – конфіскувати.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ