У центрі Павлограда продається земля під будинком, яким городяни милувалися 120 років

0
581

Будівля колишнього рентгенкабінету в Павлограді піде з молотка, тому що розвалюється. Колись в модерновому будинку у центрі Павлограда був рентгенкабінет. Таких будівель в Павлограде більше немає. Художники мріяли організувати тут галерею, де б місцеві митці змогли б виставляти свої творіння на огляд для усіх бажаючих. Потім була ідея віддати цю будівлю Павлоградському музею. Але гроші вирішують все.

На сессії Павлоградської міськради, яка пройшла 30 серпня, було прийнято рішення продати будівлю з аукціону.

Для початку її міськрада приватизувала.

У депутатів, звичайно, були побажання, щоб майбутній власник не змінював вигляд будівлі. Але начальник Управління комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній зауважив, що будівля не є історичною памяткою, і такі умови буде ставити недоречним.

Про те, було зазначено, що будівля перебуває в аваріному стані, в підвалі пліснява, а коштів у місцевому бюджеті на її ремонт просто немає.

– Якщо хтось буде купувати будинок, я сумніваюсь, що він вкладатиме кошти, щоб зберегти будівлю, – зазначив депутат Андрій Чернецький. – Є рішення, що кошти від продажу будівдю підуть на будівництво додаткового комплексу для музею Павлограда.

– Скоріш за все, підприємець купуватиме будівлю заради того, щоб придбати місце в центрі міста, – сказав міській голова Анатолій Вершина. – Навряд чи він буде вкладати кошти у стару забудову.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ