Два часа спасатели тушили пожар в с. Новая Дача: сгорела крыша дома, имущество, две хозпостройки и автобус

0
442

15 мая в 00:01 в Службу спасения «101» поступило сообщение о пожаре на улице Центральной, село Новая Дача Павлоградского района.

Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС Днепропетровской области.

Два часа спасатели тушили пожар в с. Новая Дача: сгорела крыша дома, имущество, две хозпостройки и автобус“За повідомленням направлено 50 державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України в області та місцеву пожежну команду.

По прибуттю до місця виклику рятувальники встановили, що на території приватного домоволодіння горить сміття у господарчій споруді та вогонь розповсюдився на будівлю літної кухні, дах будинку та автобус, який знаходився поблизу даних будівель.

Також додатково до місця пожежі залучено відділення 27 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області.

Два часа спасатели тушили пожар в с. Новая Дача: сгорела крыша дома, имущество, две хозпостройки и автобусВогнем пошкоджено дах будинку, домашнє майно та автобус «ПАЗ-3205307», в 2 господарчих спорудах горіло сміття. Загальна площа пожежі становить 116 кв. метрів.

Загиблих та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 00:36 та ліквідовано о 02:38.

До ліквідації пожежі залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ