Свадьбы не будет: Троицкая ОТГ отказалась от законного вступления в брак с Павлоградом

0
1942

Административно-территориальной любви между Павлоградом и Троицкой ОТГ не будет. Городской жених сельской девушке, ни ростом , ни цветом глаз, не понравился. Жить с нелюбимым она не хочет.

Правда, согласия Троицкой ОТГ на реформу никто не спрашивал. Но, тем не менее, депутаты, сельский голова и рядовые члены Троицкой ОТГ обратились к народному депутату Роману Каптелову с требованием ни в коем случае не допустить присоединения к городу Павлограду.

Протестующие мечтаю создать свою укрупненную независимую республику,
“Звертаємось до Вас і переконливо просимо  не допустити примусове приєднання сільських об’єднаних територіальних Громад нашого регіону до міст.
Жителі Громади повірили у зміни на краще, відчули турботу влади і покращення життя людей.

Дуже важливим є те, що маємо перспективу укрупнення нашої Громади. Дивлячись на успіхи та позитивний досвід роботи, жителі сусідньої селищної громади вже подали до нас звернення про приєднання до Троїцької ОТГ.

З огляду на вищевикладене постає питання: «Чи буде правильно зруйнувати всі ці плани і напрацювання?»
Мешканці Троїцької ОТГ категорично не згодні з пропозицією приєднати Троїцьку ОТГ до міста Павлограда!!!

Всі дії по примусовому приєднанню Троїцької ОТГ до міста Павлограда підривають авторитет діючої влади та Президента України.

Адже віддаючи свої голоси за Вас люди вірили в те, що Ви будете відстоювати інтереси народу, утверджуючи в Україні місцеве самоврядування європейського зразка на засадах добровільності, спроможності і самостійності.

Особисто Ви під час своєї передвиборчої кампанії та після обрання на зустрічах з мешканцями Троїцької ОТГ обіцяли незалежність, цілісність та самостійність громади. Ви задекларували себе слугами народу, які стоять на захисті інтересів людей. У людей складається враження, що їх не чують.

Окрім всього у разі потенційного приєднання територій населених пунктів Троїцької ОТГ до міста Павлограда для сільських навчальних закладів Троїцької громади виникатиме загроза оптимізації навчальних закладів, що погіршить суспільно – політичну ситуацію на території ОТГ “, – говорится в обращении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ