У Тернівці три роки не можуть встановити обставини розкрадання бюджетних коштів

0
382

У Тернівці три роки не можуть встановити обставини розкрадання бюджетних коштів, при укладанні асфальтового покриття на території міста. Укладений асфальт, можливо, вже розвалився, а кримінальна справа ніяк не розвалюється.
 

У матеріалах Тернівського міського суду повідомляється, що в провадженні  перебуває кримінальне провадження від 19.03.2020 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «Дорожньо-будівельне управління Автобан» в грудні 2019 року виконували будівельні роботи в м. Тернівка, за договором укладеним з КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство», та обсяг і вартість виконаних ним робіт були завищені, внаслідок чого посадові особи ТОВ «ДСУ Автобан» привласнили бюджетні кошти.

18.03.2020 року вищевказаний факт виділено з матеріалів кримінального провадження в окреме кримінальне провадження.

В ході проведення досудового розслідування було виконано наступні слідчі дії: допитано можливих свідків про обставини справи; призначено комплексну судову будівельно-технічну та товарознавчу експертизу.

Для завершення досудового розслідування необхідно виконати наступне: після завершення проведення комплексної судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи, отримати висновок вказаної експертизи, та з метою встановлення майнової шкоди завданої кримінальним правопорушенням, призначити та провести судову економічну експертизу; провести інші слідчі дії, в проведенні яких виникне необхідність, дати оцінку всім зібраним по справі доказам з точки зору їх достовірності, допустимості і достатності та прийняти у кримінальному провадженні законне і обґрунтоване рішення.

Суд постановив: Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19.03.2020 року до 6 місяців, тобто до 14.07.2023 року.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ