Три години з електрикою на добу – павлоградці в шоці

0
7912

Мешканці Павлограда вимагають відключати електрику віялово у всіх мікрорайонах, а не вибірково, як це відбувається зараз.

Сьогодні уся Україна потерпає від постіних відключень електрики. Ми всі розуміємо, що ворог пошкодив об’єкти енергетичної інфраструктури саме для того, щоб люди бунтували, примушуючи владу підписувати з агресором мирну угоду на його умовах. Проте, ставка на свідомість громадян спрацьовує не всюди.

В Павлограді, мешканці селища Полігон вчора, 27 листопада, отримали світло усього 3 години за добу. Незадоволеність мешканців зростає.

– Ми вже обдзвонили усі “гарячі лінії” і вимагаємо надати нам електрику, – розповіла Бегемоту жителька селища Полігон. – Нам кажуть, що у нас на селищі перевитрата електрики. Як так може бути, коли у нас не працюють ні школа, ні дитсадочок, навіть магазини зачиняються?! Чому саме наше селище повинно бути ізгоєм? А якщо вимикають світло, то нехай це роблять справедливо – всіх рівнозначно вимикають.

– На сьогодні графіки погодинних відключень електрики не застосовуються, – прокоментував ситуацію начальник Павлоградского РЕС ЧАО «ПЕЕМ «ЦЕК» Олександр Батуринець. – Іде процес стабілізації роботи енергосистеми по всій Україні. Без світла знаходяться в своїх домівках мешканці не тільки Павлограда, а й Києва та Дніпра, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Гвардєйського та інших українських міст.

З необхідних 100 МВат нашему підприємству “Укренерго” надає тільки 50 МВат – країні не вистачає електрики в повному обсязі. Тому будуть відключення і на 8, і на 10 годин.

Це рішення приймає “Укренерго”, погоджуючи ці дії з військовою адміністрацією.

Не відключаються тільки ті мережі, які живлять критичну інфраструктуру, подаючи в лікарні, дома мешканців тепло, воду.

Треба терпіти і чекати, коли Центр живлення електрикою всієї країни стабілізує ситуацію. Не будемо терпіти – залишимось без світла, води і каналізації.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ