Трассу М-04, от Днепра до Павлограда, с наступлением тепла превратят в автобан

3
1434

Капитальный ремонт трассы от Днепра до Павлограда начнется в апреле. Об этом сообщает депутат Верховной Рады Роман Каптелов. Автолюбители должны по достоинству оценить эту новость. На своей странице в  Facebook депутат написал:

“Зустрівся з Андрієм Івко, який очолює Департамент розвитку доріг Укравтодору. Проговорили плани ремонту доріг на 36 окрузі за кошти державного бюджету.
Як я неодноразово наголошував, завдяки тому що ми прийняли закон про трирічне планування будівництва доріг, на нашому окрузі всі дороги будуть зроблені, але по черзі і в залежності від завантаження.

Тож, що буде відремонтовано в цьому році? Найбільший проект – траса М-04. З потеплінням відразу почнуть повний ремонт від Дніпра до Павлограда, та від Павлограда до Донецької області.

Об’їзної не планується, також за кошти державного бюджету не планують ремонт вулиці Дніпровської. Ця вулиця свого часу була передана в комунальну власність міста, тож вона не є частиною державної траси і повинна ремонтуватися за кошти міського бюджету або обласного.

Друга за важливістю дорога це – Р-51. Починають ремонт від границі Харківської області до Павлограда. Тут коментарі, як кажуть, непотрібні. Дуже очікуваний ремонт.

Третій напрямок – Т-04-08, до Васильківки через Троїцьку громаду.
Остання дорога Т-04-22 буде збудована в наступному році. Інші напрямки теж.
З обсяг робіт, по всіх напрямках які заплановані, це повна заміна асфальтного покриття з посиленням основи, заміна огорож, знаків та дорожньої інфраструктури”.

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Большегрузы через поля в Донецкую обл. не надо давить нашу Днепровскую, создавать проблемы в городе.

  2. “Об’їзної не планується, також за кошти державного бюджету не планують ремонт вулиці Дніпровської. Ця вулиця свого часу була передана в комунальну власність міста, тож вона не є частиною державної траси і повинна ремонтуватися за кошти міського бюджету або обласного.” Вопрос к Вершине: Чего Вы добились для города? Помните этот видеоролик в Павлоградских новостях, мол, прервал отпуск, еду договариваться в область насчет капитального ремонта дороги.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ