Чрезмерная тяга к чистоплотности привела 32-летнего павлоградца в полицейский участок

0
312

В Павлограде полицейские охраны задержали магазинного вора, который имел особые предпочтения к выбору средств гигиены. Неизвестный в течение одного дня совершил серию краж в магазинах города Павлоград с целью похищения большого количества средств для мытья волос.

Об этом сообщает пресс-служба Управления полиции охраны в Днепропетровской области.

“05.05.2021 приблизно о 08.00 на Головний пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Дніпропетровській області надійшов сигнал «тривога» з магазину парфумів та косметики, що розташований на вулиці Горького.

Наряд групи реагування на місці події затримав невідомого, який намагався під одягом винести декілька тюбиків шампуню.

«Затриманий дуже дивна особа. Він зібрав у кошик майже весь шампунь однієї марки на суму 1789 грн., підійшовши до каси, де відмовився розраховуватися, через брак коштів та спробував негайно покинути торговельний заклад.

Але касир помітила, що під одягом зловмисник намагається винести товар і натиснула кнопку термінового виклику поліції. Згодом ми отримали інформацію, що особа, схожа на затриманого нами, у цей же день скоїла крадіжку подібного товару в інших торговельних закладах міста», – зазначив молодший інспектор Новомосковського РВ УПО Дніпропетровської області сержант поліції Сергій Хачатурян.

Затриманого чоловіка, 1989 року народження, передано слідчо-оперативній групі Павлоградського РВ ГУНП в Дніпропетровській області для з’ясування обставин події та прийняття належного процесуального рішення”, – говорится в сообщении.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ