Тихий вбивця, який розкидав тіло п’яної подруги на околиці Павлограда, терпляче чекає на вирок суду

0
664

Незважаючи на війну з її кровопролиттям і величезними руйнуваннями побутові вбивства відбуваються своєю чергою, а алкоголь без промаху б’є по свідомості п’яниць.

Цієї осені Павлоград був шокований повідомленням про розчленований труп жінки, який знайшли 30.10.2022 у м. Павлоград між вул. Сінна та вул. Харківська.

Розчленувача затримали і тепер він спокійно у СІЗО чекає на завершення досудового розслідування.

Як повідомляється у матеріалах Павлоградського міжрайонного суду, досудовим розслідуванням встановлено, що у другій половині жовтня місяця 2022 року, у денний час доби жінка прийшла за місцем проживання до раніше знайомого їй чоловіка, де сумісно з останнім розпивала спиртні напої.

Під час зловживання алкогольними напоями, між ними виникла словесна сварка, що викликала сильний гнів зі сторони господаря помешкання. У нього виник умисел, спрямований на злочинне протиправне заподіяння смерті останій.

Так, знаходячись в зальній кімнаті квартири, він взяв в спальній кімнаті своєї квартири предмет, схожий на молоток, та умисно, із силою, наніс не менше двох ударів предметом, схожим на молоток ії по голові.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень, перебуваючи в приміщенні квартири, жінка померла.

Впевнившись в досягненні задуманої злочинної мети по завданню смерті, не бажаючи залишати тіло вбитої жінки за місцем свого мешкання, чоловік, з метою приховання слідів злочину та позбавлення від трупу, використовуючи ніж, який мався в приміщенні квартири, перебуваючи при цьому в коридорі квартири, куди перетягнув тіло, діючи впевнено та неухильно, розрізав тіло вбитої жінки на частини, від`єднавши нижні, верхні кінцівки та голову від тулубу, та розрізавши в подальшому тулуб на дві частини, відділивши тазову частину від грудної клітини тіла трупу.

Розділивши труп на декілька частин, помістив розчленовані частини тіла трупу по декількох пакетах, які взяв в приміщенні своєї квартири, та за використанням власного велосипеду, в подальшому перевіз частини тіла вбитої ним жінки, в пакетах, на іншу територію м. Павлограда, а саме на ділянку місцевості між вулицями Сінна та Харківська, подалі від місця свого проживання, бажаючи відвести підозри щодо вчинення ним особливо тяжкого злочину.

Підозрюваний в судовому засіданні не заперечував проти продовження строку тримання під вартою.

Суд постановив:

Продовжити строк тримання під вартою по кримінальному провадженню, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, до 21:40 год 29 січня 2023 року, в межах строку досудового розслідування.

 

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ