Терновка готовится к зиме: тарифы на отопление повышаются

1
366

Сообщение о намерении изменения действующих тарифов на тепловую энергию и услуги по поставке тепловой энергии размещено на сайте КП «ТЖКП». Планируется ввести двухставочный тариф.

“Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

Так, відбулося підвищення вартості вугілля з 2 230,26 грн. до 2 484,48 грн. за тону, що складає 11%, вартості електроенергії з 2,66 грн. до 4,11 грн. за кВт, що складає 54%, а також зростання законодавчо встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 2 155,58 грн. до 2 492,75 грн.,що складає 16% та мінімальної заробітної плати з 4 723,00 грн. до 6 416,67 грн., що складає 36%.

Одноставкові тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії складатимуть для всіх категорій споживачів – 1 328,29 грн. за 1 Гкал. Попередні тарифи були затверджені рішенням виконкому від 18.11.2020 року № 254/0/5-20, та складали для населення – 1 213,52 грн/Гкал; для бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій 1 618,03 грн/Гкал.

На підставі розрахунку одноставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії виконано розрахунок двоставкових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які планується використовувати для нарахування оплати за послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів з моменту вступу рішення виконавчого комітету у дію.

Встановлення двоставкових тарифів дозволить зменшити фінансове навантаження на споживачів в опалювальний період, забезпечити наявність обігових коштів підприємства впродовж всього року, вчасно готувати теплове господарство до роботи в зимовий період, підвищити якість надання послуг з постачання теплової енергії.

Принцип нарахування двоставкового тарифу наступний. Тариф поділяється на дві частини – умовно-змінну та умовно постійну. Умовно-постійна частина тарифу, яку споживачі мали б сплатити в опалювальний сезон за послуги з постачання теплової енергії, розбивається на весь рік, та сплачується за різними ставками залежно від опалювальної площі. А умовно-змінна частина сплачується в опалювальний сезон в залежності від показників лічильника тепла.

Двоставкові тарифи на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії:

Категорія споживачів: Умовно-постійна частина, грн/м2; Умовно-змінна частина, грн/Гкал
Населення 5,44; 832,13
Бюджетні установи 6,76; 832,13
Релігійні організації 20,09; 832,13
Інші споживачі 6,14; 832,13
Проект рішення розміщено на офіційному сайті Тернівської міської ради – https://ternivka-rada.dp.gov.ua/ua/rishennya-gromadi/pro-vstanovlennya-odnostavkovih-ta-dvostavkovih-tarifiv-na-teplovu-energiyu-poslugi-z-postachannya-teplovoyi-energiyi-ta-rozmiru-plati-za-abonentske-obslugovuvannya-poslugi-z-postachannya-tep/

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення проекту, за адресою:

вул. Пушкіна, 5-а, м. Тернівка, Дніпропетровська обл. (виконавчий комітет Тернівської міської ради) або вул. Маяковського, 29, м. Тернівка, Дніпропетровська обл., (КП «ТЖКП»)”, – говорится в сообщении.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. “Умовно-постійна частина тарифу, яку споживачі мали б сплатити в опалювальний сезон за послуги з постачання теплової енергії, розбивається на весь рік, та сплачується за різними ставками залежно від опалювальної площі.”

    Что они(депутаты) курят там такое или это генетика? Какая условно-постоянная часть??? Эти придурки с 3-мя классами церковно-приходской школы даже не понимают за что они там в сессионном зале ручки тянут.
    Кулибины доморощенные, нет такого понятия как “условно-постоянная часть тарифа”, есть страстное желание “одарённых” переложить финансирование коммунального предприятия на плечи горожан, путём кредитования населением коммунального предприятия через авансовые платежи. Но авансовые платежи должны и будут носить рекомендательный характер в платёжках, а следовательно обязательство к оплате будет возникать по желанию горожан.
    Вся энергия исполнительной власти уходит в разработку очередного схематоза и при поддержке местных одноклеточных депутатов, приступают к реализации своих безумных идей, а-ля: “как из сушеной мухи получить банку сгущёнки” и на сэкономленные бюджету средства использовать на свои предвыборные проекты.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ