Через дві родини, що обжерлися, Тернівку можуть позбавити безкоштовних продуктових наборів

0
1392

Після того, як у Тернівці біля сміттєвих баків знайшли продукти гуманітарної допомоги для переселенців, спалахнув скандал.

Читайте: У Тернівці серед сміття знайшли продуктові набори, – у підлості звинуватили переселенців

Факт мав місце. Харчові продукти до сміттєвих баків винесли дві сім`ї переселенців, які мушкають у Тернівці. Вони отримували гуманітарну допомогу в різних волонтерських організаціях у різний час.

Тепер через дві родини Тернівку, що обжерлися, можуть позбавити безкоштовних продуктових наборів.

Ось що з цього приводу розповіла Бегемоту голова Благодійного Фонду “Служба милосердя” Тетяна Штемплюк, яка була свідком неприємного інциденту.

– На сьогодні інцидент вичерпано, – сказала Тетяна Штемплюк. – Кілька продуктових наборів від кількох благодійних фондів, виданих раніше, було виявлено біля сміттєвого майданчика на вул. Шахтарська біля Дитячого містечка в Тернівці. Саме тут наша волонтерська організація опинилася під час проведення благодійної акції.

Тернівчани помітили пакети з їжею та одразу про це повідомили волонтерів. Було зрозуміло, що переселенці вибрали із пакетів смачненьке, а з рештою обійшлися відомим чином.

Тернівчани вказали, хто це зробив, з ними проведено виховну роботу.

На жаль, це яскравий приклад нашого металітету та ставлення до халяви.
До того ж, це не перший випадок, коли переселенці через непотрібність викидають гуманітарну допомогу. Але це перший явний випадок із виявленими винними.

Серйозність ситуації полягає в тому, що як тільки великі волонтерські організації дізнаються про такі прецеденти, одразу припиняють видачу гуманітарної допомоги у конкретному місті, де це сталося. Під удар поставлені і місто, і інші переселенці, які потребують такої підтримки.

Не дивлячись на цей неприємний випадок, я залишаюся на боці тих людей, які дійсно потребують підтримки. Ми переглянули нашу роботу, зробили висновки і продовжуємо допомагати тим, хто дійсно потребує.

Ми підтримуємо не лише переселенців, а й малозабезпечених людей Тернівки – їм також потрібна допомога. Коли ми адресно приносимо продуктові набори пенсіонеркам із мінімальним прибутком, то вони, повірте, раді цьому до сліз.

На сьогодні ми наголошуємо на допомогу бійцям ЗСУ. Якщо наші воїни не будуть максимально забезпечені всім необхідним, то і населення на мирній території також страждатиме і переселенців з’являтиметься більше.

https://www.facebook.com/ms.shtemplyuk/videos/3275486139364211/

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ