Тернівчани до Дня довкілля провели толоку

1
883

Дружньо відсвяткували День Довкілля у Тернівці сьогодні, 19 квітня. На приведення в порядок рідне місто вийшли не тільки коммунальні працівники, але й депутати міськради, небайдужі містяни. Почали з міського парку.

Про цена своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє Виконком Тернівської міськради.

Тернівчани до Дня довкілля провели толоку“У третю суботу квітня вся Україна відзначає День Довкілля. Цього річ цей день випадає на 20 квітня, головною метою якого є поліпшення стану природи. День довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища в якому ми живемо, обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля.

Тернівчани до Дня довкілля провели толокуУ Тернівці толоку провели 19 квітня. Цей день розпочався з побілки дерев та бордюр, прибирання квітників та газонів в міському парку. У толоці взяли участь депутати Тернівської міської ради, колективи комунального підприємства, установ та організацій міста. Під час проведення суботника виконано великий об’єм робіт з благоустрою власних, прилеглих та закріплених територій. Було побілено 600 дерев та 700 м бордюр. Упорядковано 1,2 га квітників та газонів”, – говориться в повідомленні.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. деревья для нашего города – самое то. Все сажали – и дети, и взрослые. Шахтеры с семьями пришли

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ