Нехай радянські танки підуть геть із території України

0
598

Чи може перейменування вулиць та знесення радянських пам’яток змінити свідомість українців? Чи варто сьогодні витрачати сили та час на зачистку сіл та міст України від тоталітарного сміття, якщо це ніяк не позначається на відсутності тротуарів чи на надійності застарілих каналізаційних мереж?

Чи варто собі морочити голову виколупуванням старих пам’яток Пушкіну чи Катерині-II, якщо на розкрадання державних грошей це не впливає?

Депутат Верховної Ради Роман Каптелов, після демонтажу в Дніпрі танка-пам’ятника генералу Юхиму Пушкіну, з цього приводу, іронічно висловився, що через знос пам’ятників красти в нас точно не перестануть:

« Відтепер все у Дніпрі налагодиться! Знесемо все – і одразу тротуари, вулиці відремонтують… Будинки утеплюватимуться і у людей з’являтимуться гроші на пережити цю зиму… І найголовніше, переможемо пережиток минулого – перестати красти!», – написав Роман.

Депутат має рацію: декомунізація не впливає на тротуари. Але, заради безпеки, заради того, щоб самим собі показати, що в СРСР, на відміну від росіян, ми не хочемо повертатися, – це робити треба, навіть, під час війни.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ