Очманілий танк російських «визволителів» атакував комбайни, які в полі збирали хліб

0
294

За інформацією оперативного командування «Південь», ворог проводить розвідку безпілотними літальними апаратами. Але, як ви пам’ятаєте, не дуже успішно. За останні дні наші військові збили вже два їхні безпілотники «Орлан», – повідомляє начальник військової адміністрації Кривого Рогу  Александр Вилкул.

В підрозділах противника відзначається нестача продуктів харчування та води. За наявною інформацією, військове командування російської федерації проводить профілактичні заходи у зв’язку з дуже низьким рівнем військової дисципліни у підрозділах, що залучалися та плануються до залучення у бойових діях на території України. Процвітає пияцтво та непокора наказам командирів.

20 липня стався безпрецедентний випадок – два наші комбайни збирали хліб в районі села Кошове, виїхав ворожий танк і почав прицільно розстрілювати ці комбайни. Слава Богу, хлопцям вдалося втекти. На техніці лише невеликі осколкові влучання. Але сам факт показує які орки кончені тварини.

Ви бачите, що російська орда не припиняє терор мирного населення. На нашому напрямку орки в черговий раз обстріляли з «Градів» житловий квартал у Нікополі. Тобто, за останні три дні по цьому місту було випущено майже 150 реактивних снарядів. По місту розкидані боєприпаси, які не здетонували. Працюють рятувальники та сапери. По Нікополю орки б’ють через річку Дніпро з окупованого берега цієї частини Запорізької області. А потім установки ховаються в Енергодарі під прикриттям атомної станції, що робить дуже складною контрбатарейну боротьбу.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ