Анатолій Гриценко: Такої корупції в Україні не було навіть за часів Януковича

5
1000

Вчора, 18 травня, в Херсоні лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко провiв прес-конференцію. Політик зазначив, що олігархат, який в сьогоднішній Україні зазнав нечуваних масштабів, має бути знищений, як клас.

«Україна повинна забути це слово взагалі, і цих особистостей зокрема. Тому що це – лежачий поліцейський на шляху розвитку, який стримує соціальні ліфти, зміни соціальної еліти, який посадив країну на субсидії (майже 70%) і замість того, щоб будувати суспільство громадян будується те ж саме, що й у Росії – тотальна залежність від влади.

Олігархат має бути знищеним, як клас, і дуже прикро, що одним із олігархів є Президент.

 

Олігархат має бути знищеним, як клас, і дуже прикро, що одним із олігархів є Президент. Тому всі ці заклики до деолігархізації вмерли з обранням Президента Порошенка», – сказав лідер «Громадянської позиції».
«Ви знаєте, такого не було навіть за часів Януковича та Кучми, коли вже на кожній Міжнародній зустрічі Україну згадують, як одну з найбільш корумпованих держав. І це після Майдану!, – продовив Анатолій Гриценко. Така корумпована ситуація в країні підриває довіру громадян до своєї держави. Підриває довіру пересічних українців, довіру тих, хто наразі сидить в окопах, тих, хто чекає своїх близьких вдома, тих, хто їх не дочекався…

Хтось скаже, що з корупцією важко боротися… Легко! Але за однієї умови! Якщо боротьба з корупцією починається з першого крісла країни. Об єктивно ми можемо визнати, що для інституційного майбутнього зроблено: створення НАБУ, попереду створення антикорупційного суду і т.д.

Що суттєво б допомогло зараз? Особливо, коли судді отримують захмарні зарплати, пенсії, особливо в порівнянні з тим, що отримують звичайні громадяни. Немає ключового – покарання!», – сказав Анатолій Гриценко.

5 КОММЕНТАРИИ

  1. Політик зазначив, що олігархат, який в сьогоднішній Україні зазнав нечуваних масштабів, має бути знищений, як клас.
    Забыл только уточнить, кто этот класс уничтожать будет.

  2. А кто устроил заворужку в Киеве в 2014 году? Рабочие? Крестьяне? Олигархат! На их деньги произошло свержение правительства. Они устроили страну под себя. Уничтожили заводы, которые им не нужны. Остальные предприятия стали перезахватывать при помощи редерства. Простые люди, украинцы, стали не удел.
    Все законодательные акты растоптаны, не выполняются. Президент не закрыл свой бизнес, не продал свои предприятия в стране “агрессора”, России. А наоборот. Он их содержат, ведь они ему приносят не малый доход. Правда в апреле этого года решил их законсервировать. Но он продолжает их поддерживать: содержит охрану, своего представителя. Он платит им зарплату,;налоги от зарплаты и за землю платит в бюджет России.
    Президент Украины – гарант нашей страны не выполняет законы своей страны. С кого Вы хотите спросить за коррупцию, за бандитизм, за нищету страны и народа???

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ