Лидер партии “Гражданская позиция” Анатолий Гриценко раскрыл тайну Минских договоренностей

2
616

Россия не берет на себя никаких обязательств, и участвует в переговорах в Минске исключительно как наблюдатель. Об этом заявил глава ПП “Гражданская позиция” Анатолий Гриценко в Facebook.

“От Вам і документи. «Мінська таємниця» розкрилася.

Перше – Україна (влада, точніше) погодилася остаточно визнати ОРДЛО повноцінним суб’єктом: тепер домовленості фіксуються і адресуються до виконання лише двом суб’єктам – Україні та ОРДЛО.

Лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко раскрыл тайну Минских договоренностейДруге – створюється новий орган, Консультативна рада, в ньому по 10 осіб від України і, знову ж таки, від ОРДЛО.

Лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко раскрыл тайну Минских договоренностейТретє – Росія не бере на себе жодних зобов’язань щодо виконання домовленого, вона присутня в статусі лише такого собі спостерігача-гаранта, нарівні з Німеччиною, Францією і ОБСЄ.

Лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко раскрыл тайну Минских договоренностейТаким чином, зовнішню воєнну агресію з боку Росії проти України протокольно/процедурно зведено до «внутрішнього конфлікту в Україні».

Лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко раскрыл тайну Минских договоренностейНасправді, Росію не визнали агресором, а зафіксували лише гарантом миру ще при президенті Порошенку, під час укладання домовленостей в Мінську-2 (12.02.2015). Нинішніми ж домовленостями ту хибну й несправедливу для України політичну фіксацію буде переведено на робочий рівень, на рівень виконання.

Це те, чого хотів Путін, не Україна точно!”, – пишет Анатолий Гриценко.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Ну усе. Толян мне глаза открыл наконец-то. И откуда он все это знает? Наверное прессу читает.

  2. И вот, через 6 лет Зоркий Глаз увидел отсутствие в тюремной камере стенки. Так все обитатели камеры и освободились.

ОСТАВЬТЕ ВАШ КОММЕНТАРИЙ